Ім’я забув, 41, індивідуалки Львова

фото


цінова категорія: проститутки за 1000 грн.
Був в неї 2 рази. Тому відгук буде з урахуванням обох походів. На мою суб’єктивну думку, це поки найкращий варіант для отримання задоволення та непоганого проведення часу.
Її досить важко вицепити. У більшості випадків, абонент недоступний. Треба моніторити ukrgo — як буде оголошення, тоді можна зустрітися. Так виглядає, що в інший період її у Львові немає.

Приймає вона на вул. Гоголя, 9. Дзвоню, домовляюся, приходжу. Зустрічає блондинка десь 40-45 років, приємної зовнішності, привітна, пропорції як на фото (фото дійсно її), у корсеті, на каблуках. Квартира непогана, все чисто, прибрано, здоровенне ліжко.

Мені сподобалося, що з нею можна поговорити про що завгодно і вона при цьому не буде тебе грузити. Гроші на початку, дає чистий рушник і в душ. В душі, до речі, купа антисептиків на вибір. Вона якийсь один хвалила дуже, обидва рази його бачив і обидва рази забув його назву. Тут зроблю ремарку, що в душі варто нормально 5 точку свою вимити, бо ця дама скажімо так приділяє їй достатньо уваги.

По процесу. Прелюдія в неї довга, поки сам скажеш, до основного процесу можна і не дійти. Конкретно старається тобі догодити, енергійний мінет з заглотом, повністю брала при чому. Пропрацьовує яєчка і нижче. Тут відразу треба казати чи воно подобається чи ні, бо вона може зайти задалеко. Постійно мені пропонувала масаж простати, другого разу пропонувала страпон навіть, але побачила, що то не для мене і відстала.

Далі попросив присісти зверху, бо груди має шикарні — трохи висять, але великі і повні, бавитися з ними, то просто клас. Швидко приплив. Все гарно обтерла салфетками і каже перевертайся на масаж. Масаж теж досить непоганий, дуже розслабляє. Паралельно можна поговорити про всякі дурниці.

Далі другий захід. Знову довга прелюдія. Поставив раком і вперед. Через пару хвилин, вона мені запропонувала її анально відтарабанити і безплатно при чому. Але мене воно не дуже цікавило, що і сказав. Раком і закінчили. Рушник і в душ.

Загалом, враховуючи ціну, все на вищому рівні, ставлення, процес, за часом вона взагалі не слідкує, але по факту година це 2 закінчення. Робить практично все що просиш, і навіть сама щось пропонує.

 • ВД — 4 з 5
 • МИ — 4 з 5
 • МН — 5 з 5
 • КС — 5
 • АС — є (ціни не питав)
 • МБР — є (ціни не питав)
 • ЦВ — 1000 грн.

Поціновувачам жінок постарше рекомендую, сам піду ще явно не раз.

6 комментариев к записи “Ім’я забув, 41, індивідуалки Львова”

 • pullsarr6:

  А не знаешь как она относиться к молодым?) мне 20 лет хотел с кем то повзрослее побыть. Посоветуйте варианты мб есть какие то адекватные.) кстати, к этой звонил, но по голосу и манере общения там очень недоброжелательное отношение, возможно день у нее такой был) просто позвонил ей, спросил свободна ли она и могу ли я подьехать минут за 15. Ответила очень грубо, сказала что я тоже человек ( ну хз, как бы я только привет сказал и спросил свободна, не человеком я её точно не называл ) и сказала мол у нее есть тоже дела и надо за час до встречи предупреждать, ну я такой ок, если занята то прощай, да и с таким тоном и манерой общаться вряд ли можно было бы с ней хорошо провести время) кстати, её я заприметил давно, она еще раньше работала с подругой, но подруга там по слухам вообще была бегемотиком( первый раз когда звонил она согласилась только с подругой жмж, но я не захотел, ценник тогда был 1600 за двоих.., второй раз она нагрубила по телефону) но если она реально в постели норм возможно все таки стоит пересмотреть отношение к ней и приехать?

  • VizLviv:

   Щось підозріло гладко і класно все описано, зайшов на найтиномер а там пів тони хвалебних од, насправді так не буває, тим більше самі маєте досвід всього навсього спілкування з нею, так що думайте чи це правда, бо і ціна 1000 за такий комплекс послуг також підозріла

 • VizLviv:

  PS. Та в того автора всього дві публікації 26-го зааканилась, а 27-вже похвалилась, скоріш за все так і було

 • sas21k:

  ну VizLviv хочете вірте, хочете ні, але все дійсно так і було. Я через те і вирішив спробувати піти до неї через ті хвалебні оди. І воно виявилося, що все відповідає дійсності. Ну і типу можете самі спробувати.

 • sas21k:

  а на рахунок питання pullsarr6, то мені самому ще 27 нема. Вона зразу бачила, що молодший набагато, але питань взагалі ніяких не було. На рахунок тої ситуації, то без поняття. Другий раз, коли я був, вона якось тоже не могла, то я просто спитав коли зможе, вона сказала тоді то і на тому все. Ну я стараюсь більш-менш культурно з ними говорити, бо хамити чи вимагати щось, то взагалі не варіант (можна багато чого в свою адресу почути). Ну і плюс, 15 хв то зашвидко напевно було. Я завжди кажу хв 40-50, хоча мені може і недалеко бути. А на рахунок чи йти, то я свій досвід описав, як воно буде в вас хз (то лотерея ше та хаха)

 • molchun:

  Підтверджую слова sas21k. Багато разів був у неї, грубостей ніколи не було, навпаки намагається догодити. І та, постійно пропонує пострапонити тебе. Сіськи, ставлення, МБР — її сильні сторони

Оставить комментарий

Вы должны быть авторизованы, чтобы разместить комментарий.

киевские проститутки
intimok.com
minuet.biz
работа
аренда Киев
Архивы