eroimperia    eroimperia     eroimperia     eroimperia

Архивы рубрики ‘по Львову’

Имя не знаю,24 , Львов

фото проститутки отсутствует

Понравилась на фото, сразу видно что её
Пришел, расплатился , так как это был второй мой раз очень сильно волновался. Мбр и после 5 минут попиздели. Рассказала о своей жизни и о постоянных клиентах, при мне же отвечала на звонки от потенциальных ебарей.. это пиздец как неловко. Ещё минус за курение. Из плюсов даёт себя полапать, инициативная, средняя цена в 800 пол часа и 1200 час с мбр. Расплатился и попрощались
Читать далее »

Каміла, 20, Львів

фото


Знайшов оголошення. Зідзвонився, голос молодий і приємний. Озвучила адресу (поблизу лялькового театру), ціну (2500) і умови. Сказала що ще є подружка за меншу ціну і домовилися про зустріч.
Квартира так собі, але чиста, є тапочки та дезінфектори. Зустріло їх двоє —  Каміла, з якою розмовляв по телефону, і подружка. Подружка старша (десь до 30-ти), була в халаті, тоді як Каміла була в купальнику. Одразу ж зацінив класне тіло останньої, тому мій вибір був очевидним. Читать далее »

Ім’я не питав 37+, Львів

фото проститутки отсутствует

Ім’я не питав заявлений вік 37 років. Подзвонив відповіла приємним голосом,запитав прайс, що можна чого не можна. Приймає район сихова червоної калини. Приїхав двері відкрила дама 37-40 років візуально схожа з тими фото що в оголошені. Зайшов в квартиру щераз обговорили умови, потім душ і те для чого прийшов. Щодо квартири то так собі не айс але може бути звичайна квартирка.
Після душа ліг і приступили до діла. Читать далее »

Вік приблизно 35, Львів

фото


Володимира Великого
Діло було тиждень назад.
Захотілось дівчину, зателефонував домовились, вік приблизно 35. Проживає на Володимира Великого в однокімнатні квартирі. Атб.
На лиці симпатична, фігура супер, дойки вже трохи обвислі. Без допів, все дуже безпечно, каже навіть що не всіх приймає, так я я в неї не вперше, проблем з цим немає
Читать далее »

Сабина ,26 лет, проститутки Львова

фото проститутки отсутствует

ценовая категория: проститутки Львова за 2000 грн.
Фотки, были, но не могу добавить. Можете ей сами написать и попросить. Брал сразу скажу не ради личика, а ради сисек — 5 размер на высоте. Причем никакого силикона, всё своё, всё натуральное. Стоит плюс минус дорого — 2000 гривен, но стоит заметить, сюда входит анал. Но дороговато, все-равно. По итогу, ничем таким сногсшибательным не удивила. Но было видно то что работала с воодушевлением и очень старалась. Приезжал  к Сабине сам. Апартменты — обычная сьёмная хата с евро ремонтом. Читать далее »

Оля, 35+, Львов

фото


Цінова категорія: індивідуалкі львова за 1200.
Приймає на В Великого, біля аквапарку.
Зідзвонився якраз була вільна. Мабуть не багато клієнтів має. Був в цьому районі тому вирішив потестувати дану особу. На вигляд така собі років 35 середній зріст. Фото не іі але груди реально великі трохи мягкі але зважаючи на вік не дивно. Розмір 3,5-4. квартира нормальна правда ванна убога, тому поставив 3 за МИ.
Пішов в душ і приступили. Процес звичайний, надягнула ротом скафандр, мін звичайний нічого особливого, далі поза зверху, потім раком, вигляд сзаду норм але нема прогину, це печаль. Читать далее »

Уляна, 28, індивідуалки м. Львів

фото индивидуалки

фото


місто Львів, вул. Рубчака. Розкажу про перший свій досвід з феєєю. Це було ще зимою, перед новим 2021 роком. Довго думав чи писати, бо після того так і більше не користувався посугами платного кохання, але хочеться отримати запрошувальне посилання. Отже їхав з роботи вечоромі відповідно захотілося з кимось провести час. Зателефонував я до цієї дівчини, зняла сухавку швидку, голос приємний, домовились про зустріч на 30 хв. Звісно перед цим шукав, читав відгути, вона мені «впала в око» і знайшов її телефон.
Читать далее »

вроде Юля. Львов

фото


https://minuet.biz/ukraine/lviv/13187/ru/
Південний ринок. Готель Адвенус
В общем стало мне в одну прекрасную ночь хотеться все больше и больше. Не в силах далее терпеть отправился на просторы интернета.
Нашел анкету, думаю наберу поузнаю что к чему.
Ответил приятный голос, причем причем то сразу появилась уверенность что это именно она а не диспетчер.
В общем принимает прямо в гостиничном номере. Встретила в платье с прической и на каблуках.
Читать далее »

не питав 30, Львів

фото проститутки отсутствует

ценова категорія індивідуалка львів за 800
Оголошення найшов на укрго ціна 800 грн година. не далеко від центру.
Зідзвонився домовились шо через годину під’їду. Милий голос. На вигляд така собі років 30 середній зріст не відповідає фото. квартира нормальна
Пішов в душ далі заплатив. груди не сподобались якісь обвисші і маленькі.
Процес звичайний сказала лягай надягнула ротом гандон, Читать далее »

Вєра,35, проститутки Львова

фото


Зідзвонились, ще по телефону був унилий голос, домоволись про зустріч , площа св. Теодора 4 за Малевичем.Домофон, потім піднявся на 3’й поверх пройшовши через дворик.Відкрила ця дама. На фото в анкеті вказано 30 але там всі 35+, загорівша на її вік фігура хороша(сама з Маріуполя), лице не особо красуня.Далі сам процес, ніби все і рухати можна, і пальці пхати, але настільки унило це все було що ледве закінчив.Тільки починаєш її просити поміняти позу чи стати на коліна взяти в рот, Читать далее »

киевские проститутки
intimok.com
minuet.biz
Индивидуалки Киева
Архивы