eroimperia    eroimperia     eroimperia     eroimperia

Архивы рубрики ‘по Львову’

Женя 23-24, Львів

фото


індивідуалкі Львова за 1200
У Львівську жару в липні сидів на роботі в офісі і захотілося ввечері трохи сексу. знайшов дану дівчину. Заявила ціну секс 1200 год, 700 пів. Місце Бортнянського.
В 18 вирішив поїхати до неї. Дорога зайняла 1 год спочатку не брала телефон, потім взяла. Під’їхав, розповіла де і як зайти. Вік  23-23р, ріст 170, вага десь 55-60, широкі бедра, груди 1. Квартира не погана, кондюка немає. Ціна 1200 грн год, отримав рушник, не мився оскільки приїхав з дому, помив руки тільки. Читать далее »

Полина, 35, проститутки Львова

фото проститутки отсутствует

ценовая категория: проститутки Львова за 700 грн.
Эпиграф
У вас никогда не было секса со взрослой женщиной, если в конце она не сказала «Дай бог тебе здоровья »
Решил попробовать зрелую и опытную. На укрго нашел интересный вариант Полина, 35, 57 кг, 167 см. «Блондинка сама пригласит к себе на доминацию». Фото было очень милое, но одно.
Позвонил, бодрый женский голос сказал что это не салон, умеет всё и даже больше, цена 500 грн за полчаса и 700 грн за час, что насторожило ибо фото не соответствовало такой цене. Читать далее »

Виктория, 26, проститутки Львова

фото проститутки отсутствует

ценовая категория: проститутки Львова за 1200 грн.
Добрый день комрады нашел данное обьявление на укрго,далее все по как по накатанной созвон(ответил приятный женский голос) думаешь чего нет-сел и поехал!Находится по адресу Леонтовича 7 (На самом деле это какой то бордель)
Встретила мадам. Вывела 5-6 барышень. Вид не ахти, но выбрать было из чего. Взял миниатюрную. Попка бомбезная,сиськи на прочь отсуствуют
Личико приятное.Ну а Далее все по стандарту тапки в комнату, разделся и в душ! Читать далее »

Не питав, 27-28, Львів

из обьявы


Друкарська 6a
Після першої не дуже хорошої зустрічі,  вирішив не складати руки і шукати нових,  цікавіших пригод. Натрапив на оголошення, списались, запевняла що фото її, ок, погнали. Зустріла мене блондинка(фото не її), трошки більшенька, але спортивна. Якраз на мій смак. Була подружка, але зустрічала краща кубіта, тому пішли до неї в кімнату.  Розділись, в кімнаті було світло, приємно було розглядати дівчину,
Читать далее »

Наташа 35 лет. проститутки Львова

фото проститутки отсутствует

ценовая категория: проститутки Львова за 800 грн.
это мой первый отзыв. так что не судите очень строго.Одним прекрасным дождливым днем решил я сходить в сауну, посидеть подумать и чайку попить. После часа чаепития и раздуми стало как то скучновато, думаю поищу что то на укрго. Нашел более менне приличное фото и позвонил. На другом конце ответили что мол свободны весь день ждали только вашего звонка. Сразу понял что это конторка, Читать далее »

Оля, вік — +/-42р, Львів

фото


Якось обідній стояк змусив мене звернутися за пошуком в неті організму який його зніме і натрапив я на дану блудницю (p/s/ люблю мілф, великі цицьки і біг сраки). Зідзвон оголошено 700 гривень (справа була десь два роки тому), місце повідомила є в р-ні Пасічної де Юність, але зустрітись домовились біля Магнусу в центрі. Зустрілись, на вигляд мілфа ок, визвав таксі поки чекав якийсь вуйко впізнав її (певно іпав дану цьоцю) вона почала морозитись,
Читать далее »

@Plohaya devochka, 23, Львів

фото проститутки отсутствует

індивідуалкі Львова за 1000
В цьому плані я не досвідчений. Запросив до себе, вдень. Фото свого тіла, що скинула, не відповідало дійсності. Ніяк не могла добратись з Сихова, каже я вже збираюсь, вихожу, викликаю таксі і пропадає на пів дня. Вдень вона не любить, але чого зразу не можна сказати, відписує вяло. Вже пізніше зрозумів, через те що всі їй надзвонюють, і їй норм при клієнту говорити з наступними клієнтами.
Читать далее »

Світлана, 30 р, індивідуалкі Львів

фото


повії Львова за 1600 грн.
Світлана
Ви рішив спробувати секс з пишечкою. на укргоу знайшов фото цієї дівчини.
Блонда, 4 розмір. в міру повна.
Подзвонив. Приємний голос озвучив що ціна 1600 за годину. Місця не має тільки виїзд і за таксі окремо 200 грн
Допів не має класика, масаж і все в гумі.
Домовитлись. Довго їхала, збиралась, блукала.
Нарешті дама прибула.
Читать далее »

Імя не питав, 39-40 років, Львів

фото


Минулого четверга закортіло зняти інді у Львові. Під час перегляду сайтів з даними баришнями зацікавила з великою грюдю. Після чого мною був здійснений дзвінок. В телефонному режимі домовилися про зустріч. Дана баришня знаходиться на вул. Котлярська 2 (3-тій поверх ). Прийшов зразу в душ. Розрахунок. І поїхали. Почала з мбр. Зробила аби зробити Відчуттів ніяких. Наділа нацицника і поїхала класика.
Читать далее »

Настя ,28 , Львів

фото


вул. Шептицьких ( район центру)
Діло було так. Давно на сайті укрго шукав дівчину для фінансових стосунків. Настя приглянулось зразу, реальні фото , я б сказав живі. Але якось завжди руки не доходили подзвонити, але зорі зійшлись. Проїжджав через новий Львів зранку, попав в корок. Так як зараз літо то в кроці  то і робиш що за спідницями і ногами заглядаєш.
Читать далее »

киевские проститутки
intimok.com
minuet.biz
Индивидуалки Киева
Архивы