eroimperia    eroimperia     eroimperia     eroimperia

Архивы рубрики ‘по Львову’

Типо Яна))) 25, повії Львова

фото


повії Львова за 1600
Була на Шпитальній. Бачу….. щось по львову сумненько, одні і ті самі відгуки, я б казав зняти документал про штатних феЄчок львова))))) або якись челендж влаштувати з ними))))) » хто краще ось в чому питання» )))) Був в цієї феї, пізно ввечері, працює до пізна, вона час від часу приїжджає до львова ,  1600 класика, за допи не питався. Процес стандартний; звінок, забивка стрелки. Приймає на позитиві, перші враження були приємні, доглянута, присутній легесенький животик, в межах допустимих норм, груди не погані, не жувачки, душ і до діла. Читать далее »

Диана, 23 года, индивидуалки Львова

фото индивидуалки дианы

из анкеты


ценовая категория: индивидуалки Львова за 2000 грн.
Итак друзья, новогодние и рождественские прошли, мои поздравления всем. Отзыв: контора, бывал летом, все отлично, стройная была девочка рыжая, не помню как звать но отлично работает. Знает что нужно хорошенько все сделать, за что и юзал несколько раз. Цена 2000 час.В этот раз, обосраться не жить. Фото левые, даже в лючку засланы были левые, похер! Ожидал стройную брюнетку или интересную даму с 5размеро, Читать далее »

Ім’я не запам’ятав, 27-30, Львів

фото


індивідуалкі Львова за 1500 грн
Куліша 6
Був по роботі в Львові. Захотілось гарно відпочити. Довго шукав нмери, оскільки постійно не щастить з нормальними індивідуалками. Знайшов дану дівчину на Кексіку. Пробив номер телефону — ніби гарні відгуки(пізніше виявилось, що видно самі собі відгук написали), ще й подружка гарна є. За пів години списались. Назвала адресу, номер від арки та поверх. Зустріла в домашньому платтячку. Читать далее »

Імя не питав, 28 років, Львів

фото


індивідуалкі Львова за 1500 грн.
Вирішив написати відгук про свій перший похід у рідному місті. Так вийшло, що моя робота пов’язана з постійними відрядженнями по Україні, переважно у великі міста, де я власне і ходив періодично до жриць кохання. Але 2020 коронавірусний рік вніс свої корективи, і оскільки відряджень майже не стало, то хоч не хоч, а прийшлось відвідати одну із працівниць давньої професії в рідному місті, Читать далее »

35 Львів

фото проститутки отсутствует

Цінова категорія: проститутки Львова за 2000 грн.
Салон біля Лялькового театру. Фото змісту немає викладати бо в оголошеннях навіть приблизно не похожі.
Параметри: 65кг, 163см, анкета на укрго.
Всі параметри приблизні на око в темноті. На хаті було 4 дівчини: 3 молоденьких і нічо так на вигляд(хоча 2000 всеодно оверпрайс) і дана мадам постарше але ухожена і з афігенними сіськами 5р. Вибрав її, решта дівчат пішли прогулятись. Хата з норм ремонтом, ванна чиста.
Читать далее »

Алиса,25 лет , индивидуалки Львова

фото проститутки отсутствует

ценовая категория: проститутки Львова за 1500 грн.
Алиса 25 лет ,блондинка.Живет в центре Львова , улица Ивана Франка 9.
Нашел ее объявление на укр го , фото стояло типаж ,как она мне потом по телефону сказала ,вайбером пообещала выслать фото реальное.
цена 1500 грн час , секс классический ,минет в презервативе и массаж .За дополнительную плату предлагает анал ,мбр,куни ,но я не по этим всем делам ,мне по быстренькому как говориться «качанчика успокоить»
Работает с подругой ,по просьбе скидывает фото подруги.Живет в центре Львова,улица Ивана Франка 9.Расположение хорошее ,но парконутся было тяжело.Прибыл на адрес,набрал,встретила.
Квартира огромная ,двухкомнатная с хорошим ремонтом.Вышла подружка тоже ничего такая ,имя не помню ,я как общался с Алисой ,то ее и выбрал .
Читать далее »

Яна, 26, Львів

фото проститутки отсутствует

Був у цієї феї. звуть Яна. Почну з телефонної розмови. Каже все чітко, люб’язно. Мене бісят дівки, які кричат по телефону або плямкають, наче смокчут. Зустріла в білизні. В хаті охайно та не воняє цигарками, як зазвичай у фей. Проживає одна, але у Львові буває рідко. Запропонувала чай або каву. Читать далее »

Дарина/25/Салон Львов

львовске проститутки

фото


ценовая категория: проститутки Львова за 1400 грн.
на пр. Шевченка
Дело было пару месяцев назад, хотел попасть к Насте (настроение было на кого-то похудее), шел по центру, не взяла трубку, но хотелось к кому-то наведаться уже. Попалось объявление с фоткой данной барышни снова (лупашат объявы от души), думаю позвоню зайду, что-то приглянулась. Берет трубку она, понял это потом при встрече, говорит «это не салон». Я такой: «Да мне как-то пофигу, я уже подхожу». И тут слышу перед тем как повесить трубку орет «сейчас будет клиент». Читать далее »

Ім’я не питав, 42 , проститутки Львова

фото проститутки отсутствует

ценовая категория: проститутки Львова за 800 грн
Пишу вперше не судіть строго,  є таке в мене полюбляю старших,  був у кількох але не було толком про що писати, а тут попав на акцію, подзвонив вільна приходь, щей просила і рекламувала бо приїхала подруга,  буде мінует а два рота, це підкупило бо не мав такого, прийшов,  Читать далее »

Не помню, 26, индивидуалки Львова

фото индивидуалки

фото


індивідуалкі Львова за 1500 грн.
есть еще 1-2 номе
Захотелось вроде как отдохнуть. Связался, пришел, прям напротив Малевича. Квартира хорошая, ремонт, все без претензий. Барышня очень общительная по телефону, вообще все хорошо, голос приятный. По факту: буду придераться.
1. Фото её, но весьма форош фотограф, а не девушка.
2. Видать была после косметолога ( я про лицо), рассмотреть себя не дала.
3. Комплекция девушки: широкие плечи, грудь маленька, форма не красивая, потерявшая полноту, в следствии набора и сброса веса, а может и просто от природы ну не очень. Читать далее »

киевские проститутки
intimok.com
minuet.biz
Архивы


xomka.com/kripta - криптовалюта онлайн тут статті