Архивы рубрики ‘Львов’

Имени не спрашивал. На вид 40-45л. ЛьвовТел.
Проститутки Львов
Все никак не решался оставить свой отзыв камрадам. Телка хоть и в возрасте, но ухаживает за собой и приятно пахнет, на что неоднократно обращает внимание. Секс классический на 3/5. Слишком много разговаривает, хотя не могу сказать что сильно тянет время. Когда работает телефон выключает полностью. Квартира чистая, находится недалеко от «Форума», созвон-договорились на время-открыла в течении 2-3 минут после звонка. Читать далее »

Варя +35. ЛьвовПроститутки Львов
Был у неё, не понравилось. Она старшая, лет 36-40, присутствует лишний вес, когда ебешь видно складки на животе, советую раком. Работает уже с десяток лет в этой сфере, сама рассказывала, поэтому компрессии слабая. По отношению обычная. Читать далее »

45 років. Львів

Тел.
Проститутки Львов
Вечірком після роботи захотілось просто спустити не за всі гроші світу ,знайшов даний експонат на кексику ,в анкеті вказано вік 45р ,на вигляд можливо цілих 50,приймає на Мазепи ,обговорили все в телефоному режимі ,мінет 500грн без 700грн година 1000грн ,дальше все просто ) Читать далее »

Настя +- 33 р. Львів.

Фото проститутки отсутствует
Тел.
Проститутки Львов
Всім доброго дня.
Хотів давно написати , ніч не було можливості про всім відому Настю ( ще з Маркою в парі працювала ) , колись працювала на Прапор а , останній раз був біля церкви Юри . Читать далее »

Лена 26. Львів

Фото проститутки отсутствует
Тел.
Проститутки Львов
Давніше якось познайомився на сайті знайомств,  як виявилося  дальше що вона таким чином працює, то було десь 2 роки тому, Читать далее »

Intim v avto, +28. Львов

Проститутки Львов

Тел.

Вітаю, хочу поділитись враженнями про одну куртизанку Львова, піариться на Кексіку оголошення типу інтим в авто по латині завжди пише, на фото вона, з вигляду на 4+, хотіла 1.2К за один раз, домовились за 1.5 два рази, заїхав за нею в р-ні Липинського, Читать далее »

Аня, 30+, індивідуалки Львова

фото


повії Львова за 2100
Параметри в анкеті вказано вірно — дівчина висока і не худа. Приймає на вулиці Шевченка в новобудові із не поганим ремонтом. Прайс — година класики 2100, МБР +1000. По приїзду розрахувався, отримав рушник і пішов в душ (в душі до речі є всі засоби гігієни). Вийшов із душа — дівчина вже чекала на ліжку і почала роздягатись. На животі є розтяжки, груди висять, тому хто шукає естетичного задоволення, то тут повний прольот.
Читать далее »

Не казала, 35-40, Львів

фото проститутки отсутствует

Приймає на Котлярській 12, Перше, що хочу відзначити жінка дуже чемна, привітна та приємна, створює атмосферу для подальшого спілкування. Вміє розслабити і розташувати, якщо людина затиснута і почувається трохи не у своїй тарілці. Зовні дуже гарна, худенька, підтягнута, попка персик, груди невеликі. Мені якраз така спортивна статура до душі. Взяв час з допами, МБР, массаж. Читать далее »

Мар‘яна, 24 роки, Львів

фото проститутки отсутствует

індивідуалкі Львова за 2000 грн.
Натрапив на цю баришню. Зацікавила великою кількістю фотографій (як пізніше з‘ясувалось жодного зв‘язку з ними вона не має). Отже набрав відповів приємний жіночий голос, озвучила 2000 класика, +500 мбр, 12000 ніч. Домовились про зустріч на годинку, приймає на Городоцькій 133. Приїхав, дзвоню — не відповідає, пише смс, що в будинку відключили воду і прийняти не зможе, але бачу, що ще один чєл теж стоїть і набирає постійно, мабуть домовилась з кількома одночасно. Ну думаю ладно. Читать далее »

Даря,30,Індивідуалка Львів

фото


Район клубу малевичі вулиця площа теодора
Був в неї перший раз,фотки такі самі як і вживу,хата нормальна казала що це не її знімає чисто для роботи,розрахувався дала рушник пішов в душ.Знаходиться на Площі теодора взаді Малевича.Додаткових послуг не пропонує чисто класика і орал в презервативі. По процесу все норм обризинила ротом глибоко не бере але смокче з слюньками. фігура хороша не бегемот.по лицю вигляд теж нормально.по позах можеш дерти як хочеш не вимахується,дає себе лапати де хочеш.
Читать далее »

киевские проститутки
аренда Киев
Свежие комментарии
Архивы