Архивы рубрики ‘по Львову’

Яна, 26, Львів

проститутки льова

фото


Яна, 26 років . Знайшов на укр.gou  вул.Каліча гора, 1600 год, пів 1000, додаткові послуги окремо. Подзвонив і домовились на якугодину, приїхав набрав, каже треба зачикати ( якщо це читають інші індивідуалки то майте на увазі як що ви домовляєтесь з клієнтом на конкретний час то майте на увазі що клієнту хуйово стояти і світитись під підїздом пів години). Набрала, зайшов, хата так собі я рік назад був там в одної, нічого особливого.
Читать далее »

Разведенка приглашает, 44 р., Львів

фото проститутки отсутствует

Був в даної персони місяць назад. 500 експрес, 1000 година без ліміту закінчень. ВД не сподобалась не акуратна. МН трошки кусається) АС і МБР нецікавив і не пропонували. КС на середньому рівні трошки старається. Великий мінус з заднього проходу в позі раком був неприємний запах.

Імя не питав, 27, Львів

фото


Знаходиться на вул. Липинського.
З даною феєю хотів зустрітися давно, але все якоь не виходило. І от одного вечора зявилась можливість зустрічі. Зідзонились, про все домоились. Приїхав, скинула ключі з 2 поверху від підїзду. Зайшов до хати — зустріла худенька брюнеткатточно як на фото. Розрахувався. дала рушник і пішов у ванну. Вийшов, зайшов в кімнату — фкя вже була роздягнута на ліжку з телефоном. Чесно кажучи в одязі було краще. груди — 0р.(дошка одним словом), а хотілось трохи пожмякати ))).
Читать далее »

Саша,23,Львів

фото


повії Львова за 2000
Привіт!!!!
Захотів сьогодні відихнути,на укргоу знайшов оголошення . позвонив по 2000 якщо до неї це вул.Балабана в районі гот.Львів. скинула фото дівчинка брюнетка,симпатична років 20-25 запевнила що індивідуалка і фото реал,домовились через годину зустрітись
Десь до години часу,Я приїхав,зустріла зовсім не та,що на фото,та щей з перегаром на весь Львів,хотів розветатись і йти,але вона мені каже в хаті та що на фото чекає,а вона подружка.
Читать далее »

Марина 30, повії Львова

фото львовской проститутки

фото


повії Львова за 2500
Південний ринок, Готель Адвенус.
Заїжджав до цієї феї минулого тижня, приймає на Південному в Готелі Адвенус. Малишка реально топчик, симпотна, тіло підтянуте, груди силікон трійочка може четвірка. В анкеті вказано вік 25 по фо факту думаю 30. Розрахувався, відправила в душ. По процесу все стандартно, обризинила руками, мінет робить класно правда не глибоко. Приступили до діла, картинка супер но якось без душі, озвучка слабенька, так швиденько і злився.
Читать далее »

Не питав 30, повії Львова

фото


повії Львова за 1000грн
Сьогодні був мій третій похід до фей, і надіюсь останній, знайшов об’яву на укрго, подзвонив, голос приємний, якоюсь невинність віддає,  озвучила ціну 1000 грн, договорились зустрітись через півтора години, живе недалеко від Магнуса, по приїзді чекав ще 25 хв, сказала що ремонтують бойлер, зустріла пані на вид років 30, ніяк не 52 кг як було заявлено по телефону, по вигляду біля 60, зріст 160 приблизно, квартира хороша, все чисто, душ, рушник(рушник і тапочки я взяв свої 🙂 і до діла. Фігура така собі, груди звисають. Читать далее »

Оля, 28, індивідуалкі Львова

львоские проститутки фото

фото


індивідуалкі Львова за 1400 грн.
Тиждень назад, одного похмурого осіннього дня, захотілось зняти стрес важкого робочого тижня. Знайшову цю фею на укрго, зателефонував домовились, вік приблизно 28-30. Приймаєає на Хотниській (район Костелу) в досить непоганій однокімнатні  квартирі.
Зустріла біля входу в будинок бо там чи не працює домофон, чи його немає. Швиденько душ і  приступили до діла, симпатична брюнетка, фігура достойна особливо сподобались невеликі пружні груди.
Читать далее »

Незнаю , 50, індивідуалкі Львова

проститутки львов

фото


індивідуалкі Львова за 600 грн.
Доброго вечора, камради. Якось в обід катався по місту і було скучно, не хотів нічого екстра, просто злити зайве. Надибав прікольний варіант: старша пані робить мін за 300 грн, ще в дома! Тобто не треба палитись в машині у день! Забіг до неї, квартирка така собі, але , що ви хотіли за 300 грн! Заскочив, сполоснув свого дружка і вийшов до неї у повній готовності.
Читать далее »

Свєта 30, повії Львова

фото проститутки отсутствует

повії Львова за 1400
Діло було місяць назад
Захотілось дівчину, зателефонував домовились, вік приблизно 30
Приїхала до мене на квартиру, район Площі ринок 1400 година +300 таксі
На лиці симпатична, фігура супер, груди вже трохи обвислі. Без допів, все дуже безпечно, каже навіть що не всіх приймає, так я я в неї не вперше, проблем з цим немає
Отже була в чудовій чорній білизні, сходила в   душ, і до діла, починає з досить непогано мінєту, пози мінає охоче, не ліниться, озвучка супер. Читать далее »

Имя не знаю,24 , Львов

фото проститутки отсутствует

Понравилась на фото, сразу видно что её
Пришел, расплатился , так как это был второй мой раз очень сильно волновался. Мбр и после 5 минут попиздели. Рассказала о своей жизни и о постоянных клиентах, при мне же отвечала на звонки от потенциальных ебарей.. это пиздец как неловко. Ещё минус за курение. Из плюсов даёт себя полапать, инициативная, средняя цена в 800 пол часа и 1200 час с мбр. Расплатился и попрощались
Читать далее »

киевские проститутки
intimok.com
minuet.biz
Архивы