Архивы за месяц Сентябрь 2022

Україна переможе, 36 Черкасы

проститутки фото

фото


Чорновола 120. Був з цією панянкою вже раза три. Але так і не спитав як її звати)) або забув. в вайбері підписана Україна переможе. Просить писати суто в вайбері і не дзвонити, шо не є проблемою бо якраз не люблю дзвонити до не перевірених, краще написати. Перший раз домовились про зустріч, приїхав, і так як давно не був із жінкою хотів побавитись цицьками (вони в неї доволі непогані) ну і так як домовлялись на годину то і не було куди спішити, так як я був майже впевнений що на два рази не стягну вирішив один але норм собі намацатись нащупатись так сказати. Читать далее »

Салон за Интосаной, Одесса

фото одесской проститутки

фото


ценовая категория: проститутки Одессы за 800 грн.
Всем привет. Посещаю этот салон с периодичностью раз в полгода. Бывал там пару дней назад. Салон находится прям за всем известной Интосаной дом. Рекомендую звонить, если находишься рядом. Девки там твёрдый середнячок 25-30 лет. Бывают и моложе. Квартира обычная. Не сарай уже хорошо.  Полотенца чистые. Тапки, душ. Над рукомойником висит полотенечко для рук. В душе есть все мыльнорыльные принадлежности. Фото в анкетах реальное, но не факт что попадёшь именно к той, которая на фото.
Читать далее »

Оля, 35, Львів

фото


Оля. Разом із Мартою ((096)702-49-26) відомі у Львові куртизанки. Два рази був у Олі ще до війни. Тоді працювала на Котлярській в готелі Цісар. Перший раз враження були непогані. Щоправда, там вже не 35, а 40 з хвостиком. Худенька, на лиці нормальна, груди 2. Говорить якось через ніс, мала пізніше операцію. Тоді по цінах було півгодини 600, година 1000. Зараз Оля приймає біля Галицького ринку, вул.Пекарська. По цінах 100/1400 відповідно. На новому місці ще в неї не був. Читать далее »

Ира 26, проститутки Полтавы

фото проститутки

фото


ценовая категория: проститутки Полтавы за 1500 грн.
Вечер в хату, комрады 😉 Ира, 26 цв 1500 кс+минет в резинке
Не судите строго, это мой первый отзыв, как и поход к фее.
По стечению обстоятельств, оказался в Полтаве и решил найти мадам для спустить баллоны). Значит полез в гугл (ранее вообще не искал и не интересовался данными услугами), нашел очень много вариантов, но рабочих было только 2 на укрго. Первый был занят, второй созвонился и договорился на выезд, остановился в отеле. Читать далее »

Мелкая, проститутки Харькова

фото


ценовая категория: проститутки Харькова за 1000/полчаса грн.
Вельме шановне панство, незважаючи на складні часи ібатись хочеться усе одно. Как то не було часу раніше але незважаючи на воєнний стан дівчат у городі-герої Харків вистачає. Отже почну по порядку. Прохання адміну видати доступ до скритих розділі за важку працю. Знайшов дівчат на кексику або на каналах телеграмму, зараз вже не пригадаю. Перший раз був з жуткого бодуна. Подзвонив та видповів пріємний голос, ціна оголосила 700-1000 за пів/годину. Живе на вулиці Шекспіра біля школи. Прийхав на місце та піднявся до хати. Зустріли 2 дівчіни. Читать далее »

Реальний відпочинок. Львів

фото проститутки отсутствует

Шукав на укр.го дівок,щоб відпочити.Цінова політика була не важлива,хотілось хорошу та вродливу потискати в ліжку!Гортаючи сайт з повіями,наткнувся на цей номер.Написав у телеграм,скинула фотки та локацію і ціну.2000 год.Городоцька,42 (навпроти цирку).З трьох фоток,дуже сподобалась білявка.Перепитав чи вона зараз працює і чи вільна,запевнила що так.Інші дві також були такі нічого.Домовився,що приїду за 15 хв,так як був у центрі.Приїхав та набрав,сказала ламаною українською «падхаді окола салона красати»,та я ж хєр його знаю де той салон..!
Читать далее »

Яна, 25 Київ

фото проститутки отсутствует

Знайшов її в телеграм чаті Десперо, фото у неї на аві немає нажаль. Працює в 15-ти хвилинах ходьби від метро Академмістечко. Дівчина молода, вродлива, зайвої ваги немає. Цінник 2000 година. За допи не взнавав. МН на п’ятірку, після нього я занадто швидко приплив під час КС, тому оцінити КС толком не могу. В квартирі порядок, нові меблі, крутий інтер’єр . Немає рушника і тапочків. Все добре але є один нюанс. Оплатив годину, але після першої палки їй подзвонили і вона пообіцяла що другу палку можна потім буде. Читать далее »

Оля 34, массаж Одесса

фото проститутки отсутствует

И снова дратути, камрады. Поделиться не могу как напихал в рот массажистке на поскоте. Листал олх в поиске ахереного массажа с продолжением наткнулся на объявление Оли. Списался в вайбере. Огласила 600 укрокарбованцев час уточнила что минет входит в стоимость можно в защите, а можно без по желанию. И так же можно до этого встретиться и прогуляться. Ну, думаю с этого и начнём. Подъезжаю на поскот улица Сахарова. Подплывает худое тело на вид лет 45. Сзади пионерка спереди пенсионерка. Читать далее »

Марта, 35, Львів

фото проститутки отсутствует
контакты ? (админ)
Неодноразово користуюсь послугами Марти. Дівчина реально під 40, на лиці нормальна. Що класно в неї, так її цицьки, 4 розмір..Можна бавитись кіко влізе, вкладати друзяку і грати між цицьок..

По процесу без вимахувань..Став як хочеш, трахай як хочеш.

Читать далее »

Aa) , 26-28, індивідуалкі Львова

фото


повії Львова за 1000 грн.
ул Володимира Кравченко, 12.
Шановне Панство, побував у  цій кралі. 500/1000
Набрав номер, по телефону була дуже приємна, молодий голос та цiна сподобались. Приїхав, набрав весь час була на телефоні, зустрічала у дверях. Джинси та светер. На вид молода, але якась неохайна, як тільки шо вийшла за поза прилавка сільського магазина.
Читать далее »

киевские проститутки
аренда Киев
Свежие комментарии
Архивы