eroimperia    eroimperia     eroimperia     eroimperia


Архивы автора

Мила 40+. проститутки Львова

фото проститутки отсутствует

ценовая категория: проститутки Львова за 2000 грн.
Одним осенним днем захотелось помять какую-то малышку.Нашел телефон на ukrgo.. Написал на вайбер «Сама работает или есть выбор?» Выслала фото трех девушек. Договорился о встрече,поехал к ней. Принимает на ул.Костюшка. Пришел на указанный адрес.Вышла стройная блондинка. Видно что в возрасте,но выглядит хорошо.Подтянута.Штанишки в обтяжку. Читать далее »

Ксюша, 32+, індивідуалкі Львова

фото проститутки отсутствует

індивідуалкі Львова за 1600
Приймає по вулиці Шпитальна, біля Магнусу.
Знайшов її на укрго, написав в телеграмі, відповіла 1600 година. Приїхав на вказану адресу , одразу підняла слухавку і сказала на який поверх піднятися. В квартирі тільки вона, колір волосся рудий, зовнішність приємна, але трішки повненька, груди розмір 3-4, зріст десь 170, тому нормально. Читать далее »

Львів , Салон на Вірменська 25

фото проститутки отсутствует

Зателефонував. Була озвучена ціна 3000/ год. Приїхав- попросили зачекати 15 хв. Після 20 хв очікування зателефонував сам. Сказали ще 10 хв.  (Тут треба було розвертатися і іти…) Після ще 15 хв очікування нарешті вийшла дівчина і не сказавши ані слова почала підніматися сходами нагору. Я інтуітивно зрозумів що напевно маю слідувати за нею. Читать далее »

Галина, 40+, индивидуалки Киева

киевская индивидуалка Галина

фото


ценовая категория: проститутки Киева за 2000 грн.
Фото с телефона не вставляется(
найдена в просторах интернета, можно пробить по номеру.
5м от метро Шулявка Добрый день, уважаемому камрадству.
Мой первый отзыв, но в шлюходеле я уже прокачанный. Расскажу вам про опыт посещения довольно известной в узких кругах массажистки Галины. Женщина не молодая, но следит за собой. Промышляет разного рода массажами, боди, лингама и т.п., выебать и дать в рот тоже можно за доплату.
Читать далее »

Укрго перестав приносити результати

мій email для дискусії: densweeet@gmail.com
Шановний пан Адмін прошу опублікувати соціально важливу тему)
Любі друзі, щось вказаний сайт оголошень не дає улову вже значний час. Пропоную це обговорити спільно на порядку денному.
Як у вас?
От раніше — подав оголошення, і маєш 2-3 відгука завжди. Зараз чи то дівчата так масово виїхали, чи то сучасні мілленіали у своїх смартпонах, і не знають про веб-сайти оголошень? Де ви шукаєте справжніх інді?

Анна 28+ Львів

фото проститутки отсутствует

Приймають на Коперника, зустріла висока брюнетка, досить симпатична, провела у квартиру була ще одна блондинка, вибрав чорну, обрезинила руко-ротом, приділяє більшу увагу боєголовці. По процесу: осідлала зверху, упругі груди і плоский животик, старалась стонати, так і приплив, потім покурили одноразки у кімнаті і на другий захід поставив раком!
Читать далее »

Марина приблизно 30

фото проститутки отсутствует
и где фото ?
где контакты проститутки ? (админ) 
Привіт всім Камрадам!
Отож так як цей сайт неодноразово допоміг мені, то і я мушу щось на ньому залишити.Мова сьогодні піде про Марину , приймає дана фея по вул Дорошенка
подзвонив , домовився  на певну годину , приїхав а трубки не бере,вайбер телеграм все мимо, за деякий час набрав по іншому телефоні, підняла і сказала що за 40 хв буде вільна , ну ок. Прочекавши ще 40 хв з 10 разу зв’язався і пішов в гості, зустріла дівчина як на фото ,
Читать далее »

Анжела, за 40, Львов на Парфецкого

фото проститутки отсутствует
фото НЕТ
контактов НЕТ
накуя добавлять отзыв про сферическго коня в вакууме непнятно но добавляюют регулярно, ЭТО КУЙНЯ А НЕ ОТЗЫВ , ТАК ДЕЛАТЬ НЕ НАДО (админ)
Нашел мадам на извесном сайте, сама с Одессы, заинтересовал доп ануслинг +мбр Был у даной мадам в декабре Читать далее »

Ім’я не питав, 25-30, Львів

фото


індивідуалкі Львова за 1500
Відвідував дану панну на початку листопада. Дозвонився за перший раз. Приймає на вулиці Марка Вовчка. Прийшов, подзвонив ще раз, сказала почекати 20 хв. Вхід в квартиру з двору. Квартира чиста, двохповерхова. Озвучила тариф, оплата , тапочки, душ.
Піднявшись на верх зустріла в білизні. Досить симпатична дівчина. Зростом 155-160 см. Обрезинила руками. Мінет в’яленький, опрацьовує лише головку, більше схоже на дрочку. Під час класичного сексу пози міняє охоче, звуки видає награні, компресія присутня, користується смазкою. Між підходами пропонує зробити масаж. Читать далее »

Оксана 40+ , Кремечуг

фото проститутки отсутствует

Продолжил поиски по Кремню. На сайте услуг была найдена дама — супер массажист. Поскольку ебать некого решил попробовать местную рукодрочку.
Дама пишет в Вайбере. Переписывается заготовками в стиле это полезно и я нивеоем случае не ебусь. Договорились о встрече. Живёт в районе местной налоговой. Принимает у себя судя по антуражу. Квартирка убогая. Дама не молода, худая на любителя. Оделась в черное кружевное платье, черные колготы. Читать далее »

киевские проститутки
intimok.com
minuet.biz
аренда Киев
Архивы