Настя, 31, індивідуалка

фото проститутки

фото


індивідуалкі Львова за 2000
район Привокзального, Шептицьких .Привіт всім. Бачив про неї відгук і хочу поділитися також своїми враженнями. Ходжу до неї вже більше двох років. Приймає тільки в день. Дуже приємна дівчинка яка дійсно любить те чим займається — сама мені це казала і це в принципі видно. До постійних клієнтів відноситься дуже прікольно.

Все відбувається дуже просто. Дивлюся укрго. Якщо онлайн то дзвоню і домовляємося. Завжди зустрічає у різних нарядах. Обрезинює ротом, з поцілунками по тілу. Вона памятає постійних клієнтів і знає що мені подобається. Тому починає з облизування яєць і нижче зі слюнками. Потім приступає до сексу. В принципі каже шо любить тільки класику але погоджується на всі пози. Раком дуже класно пристроюється. Хвилин з 10 деру раком в різних інтерпретаціях: поза кішки, потім плугом (вона спирається на ліжко а я стоячи на підлозі піднімаю іі ноги і так заходить дуже туго і вона це любить і інколи озвучка прям не наіграна), закінчуємо позою Дельфіна. Після першої палки відпочинок з приємною розмовою.

Другу палку зазвичай я люблю тільки мінетом. Сосати може і цілу годину без зупину з озвучкою, слюнками у різних позах. Починаємо з пози лежачи і потім вона на колінах. Пробував також трахати в рот. Положив на ліжко, сів зверху на груди (ноги заблокував — це вона дозволяла) і руками, тримаючись за волосся її дер її  інколи до пів години. Закінчую переважно не в презерватив а на шиї чи її груди. Не бридиться цього і показує що кайфує від цього. Інколи коли мучаю її до години часу я залишаю хороші чайові.

 • ВД — 9/10
 • МИ — 9/10
 • МН — 10/10
 • КС — 10/10
 • АС — немає
 • МБР — немає (в неї з цим принципово)
 • ЦВ — 2000 грн

3 комментария к записи “Настя, 31, індивідуалка”

 • VizLviv:

  100% самореклама. Колись дуже, дуже давно дер цю настуню, так тоді було прикольно і зізвонитись було дуже важко. А зараз, два відгуки підряд, це абсолютно не реально, та ще і з такими тонкощами це точно для заманухи клієнта. якщо раніше світилась на укрго один раз на день, то зараз декілька разів. Короче туго з клієнтами, все таки вік своє дає. Хоча якщо і зараз так старається як колись то може і вартує зайти. Напишіть хтось реальний сьогоднішній відгук, але хтось з реальним ніком і досвідом а не автор «гость». народ хоч би знав чи вартує тратити на неї гроші. А це що тут і в попередньому відгуку понаписувано це реально лабуда.

  • jssnow1985:

   Добавлю і свої 5 копійок. Колись ходив до Насті регулярно, можна сказати був постійним клієнтом.
   В принципі більшість того, що пишуть правда, все ок. Перестав ходити до неї, коли відчув що конвеєрність торкнулася і мене. Не маю жодних претензій — для неї це робота і тупо заробляння грошей, як то кажуть нічого особистого, лише бізнес. Але коли при тобі в перерві між 1 і 2 заходом вже домовляються з наступним клієнтом і ти розумієш, що в тебе є 30 хв, щоб зробити справу і свалити… ну таке…

 • yz15yz:

  Блін, тут двояка ситуація: якщо переконувати, що Настя крута- то більше клієнтів в неї, і важче буде попасти і, можливо, я попадусь на конвеєр. Але справедливості раді — при мені жодного разу не підняла телефон, зустрічала в тому в чому просив. Вчора задля різноманітності сходив до «новенької» на Короленка — відгук напишу пізніше. А з Настьою — кльово, мені особисто важко припливати другий раз — то для неї це як спортивний інтерес, таке враження, — довести до другого разу. Плюс, між сексом вона ніколи не втикає в телефон, чим часто грішать інші, завжди можна поговорити

Оставить комментарий

Вы должны быть авторизованы, чтобы разместить комментарий.

киевские проститутки
intimok.com
minuet.biz
Архивы