Анжела, 43, індивідуалки Львова

из объявы


цінова категорія: проститутки за 1500 грн.
Був в цієї жіночки в кінці січня. На той момент приймала на вул. Шевченка, 38. Сама квартира розташована в новобудові. При вході зустріла явно не жінка 43 років, а десь за 50. В очі кинулися відразу її накачані губи, що виглядало досить смішно, і латексні чи шкіряні чоботи вище колін, що вже було не так смішно. Фігура повна, добрих 75 кг. Живіт пробує приховати корсетом, який не знімала. Сама квартира простора, непоганий ремонт, підігрів підлоги і все таке. Розрахувався, отримав рушник, пішов в душ. Антисептиків не бачив, але рушник ніби був свіжий.

Вийшов, покликала в кімнату. Вона далі була в корсеті, тільки зняла верхню частину на грудях. Груди досить непогані, хоч і висячі. Перейшли до діла. Почала з мінету, одягнула резинку ротом. Відчуття просто ніякі, от просто жодних. Дивишся ніби робить щось, але по факту нічого не відчуваєш. Поставив раком. Компресія присутня, хоч і не дуже, через певний час кінчив. Зняла резинку, обтерла все салфетками.

Далі, вона мені така говорить: ну що мені розкажеш. Чого я їй мав взагалі щось розказувати взагалі не поняв. Потім почалася розмова про якусь діч. Ставлення зверхнє, постійно дивилася в дзеркало, що було з боку біля ліжка, чи перевіряла телефон. Через хв 10, кажу давай другий раз, бо слухати вже було неможливо. Знову обрезинила, нульовий мінет. Каже мені давай в місіонерку. Коли вона мене взяла ззаду в кліщі тими латексними чоботами, яких не знімала протягом всього процесу, ерекція сказала до побачення. Вона далі пробувала по всякому, але нічого більше не вийшло. Пішов в холодний душ і на тому все закінчилося.

  • ВД — 1
  • МИ — 5 (непогана квартира)
  • МН — 0
  • КС — 2
  • АС — не питав
  • МБР — не питав
  • ЦВ — 1500

Скажу коротко, просто гроші на вітер. Не раджу нікому і ні в якому разі.

4 комментария к записи “Анжела, 43, індивідуалки Львова”

Оставить комментарий

Вы должны быть авторизованы, чтобы разместить комментарий.

киевские проститутки
аренда Киев
Свежие комментарии
Архивы