Імя не питав, 27, Львів

фото


Знаходиться на вул. Липинського.
З даною феєю хотів зустрітися давно, але все якоь не виходило. І от одного вечора зявилась можливість зустрічі. Зідзонились, про все домоились. Приїхав, скинула ключі з 2 поверху від підїзду. Зайшов до хати — зустріла худенька брюнеткатточно як на фото. Розрахувався. дала рушник і пішов у ванну. Вийшов, зайшов в кімнату — фкя вже була роздягнута на ліжку з телефоном. Чесно кажучи в одязі було краще. груди — 0р.(дошка одним словом), а хотілось трохи пожмякати ))).

Перекинулись словом і взялися до процесу. Гуму нятягнула руками і почала сосати. Впринципі непогано, але постійні розмови з її сторони постійно відволікали. Щоб якось хоть трохи закрити рот, положив її на спину, запхав свого дружка і тут сюрприз — вівдчуттів повний ноль. Роздовбана дирка в хлам. Що зверху, що ззаді, що збоку одинаково. Так і нічого не вийшло. Озвучки ніякої, як якесь бревно. Щоб хоть якось закінчити процес кажу «давай МБР». Чесно признаюсь — це був мій перший мбр. Сподобалось. Мабудь єдине що сподобалось. Повністю кінчити в рот не вдалось, наполовині встигла витягнути, але тошо в рот непопало, попало на лице і волося. Після чого задзвонив телефон і пішла в кухню говорити, перед тим попросила бути тихо. Мабудь чи хлопець чи чоловік дзвонив …. Незнаю …  повернувшись сказала що має термінову розмову і що за півгодини поверну гроші. Так як на другий захід не було  бажання йти, тому погодився. Дальше душ, дорозрахунок і додому.

Загалом якби не була така роздовбана, неговорила постійно по телефону і не переписувалась в телефоні постійно можливо ще бприйшов раз, а так нерекомендую. Можливо прийшов не в той момент до неї, або ще що. але клієнтоорієнтованості, мені здалось що в неї ноль. Всіх називає пацієнтами а не клієнтами.

  • ВД — 4 — загалом досить симпатична навіть не дивлячись на нульовий розмір.
  • МИ — 5 — квартира шикарна, новобудова, свіжий ремонт.
  • МН — 4  — класно, було ненайгірше зі всього що пробуав.
  • КС —  1 — сильн роздовбана. компресії ноль.
  • АС — немає.
  • МБР — 4 — якби прийняла все в рот, і не нила шо так багато то було б 5
  • ЦВ — 1600 год., 800 пів., мбр 1000

п.с. перший відгук, тому не судіть строго.

Оставить комментарий

Вы должны быть авторизованы, чтобы разместить комментарий.

киевские проститутки
intimok.com
minuet.biz
Архивы