eroimperia    eroimperia     eroimperia     eroimperia

Каміла, 20, Львів

фото


Знайшов оголошення. Зідзвонився, голос молодий і приємний. Озвучила адресу (поблизу лялькового театру), ціну (2500) і умови. Сказала що ще є подружка за меншу ціну і домовилися про зустріч.
Квартира так собі, але чиста, є тапочки та дезінфектори. Зустріло їх двоє —  Каміла, з якою розмовляв по телефону, і подружка. Подружка старша (десь до 30-ти), була в халаті, тоді як Каміла була в купальнику. Одразу ж зацінив класне тіло останньої, тому мій вибір був очевидним.
До речі, обидві феї досить симпатичні і доглянуті. Фото в анкеті відповідають дійсності.
Щодо Каміли — вік приблизно 22-23, але не більше 25. Зріст десь біля 165 см. Тіло дуже класне, пружне, є достатньо попи і груди близько 3. Сказала, що такому тілу завдячує спорту, що швидше за все є правдою.

Перед початком процесу все продезинфікувала, і потім нагадала про дезінфекцію під час перерви. За це окремий респект.

Презерватив надівала не рукортом, а руками. Мінет класний, іноді на всю глибину, досить активна. Єдине, що яйця не рухає, так лише легенько погладила і все. Перший раз взяв її ззаду. Оскільки попка і прогин чудовий, рухається назустріч — довго не витримав і злився.

По перерві знову був мінет та попросив її сісти зверху. Ця поза стала найбільшим кайфом — фея виявилася дуже активна, при цьому міняла трішки позу — то лицем до мене, то попкою. Пози міняє охоче. Так і закінчив. Озвучка присутня, можливо і не цифра.

Має ще допи, але я не користувався.

Однозначно один із кращих варіантів у Львові на сьогодні, відпрацьовує усі потрачені (хоч і немалі) гроші.

Є трішки негативу — дає себе торкатися, але без крайностей. Відчувається певна прохолода при зустрічі — здається й активна досить, але справжньої пристрасті брвкує.

Оцінка по десятибальній системі:

  • ВД —  9
  • МИ — 7
  • МН — 8
  • КС — 10
  • АС — є, але не пробував
  • МБР — є, але пробував
  • ЦВ — 2500.

7 комментариев к записи “Каміла, 20, Львів”

Оставить комментарий

Вы должны быть авторизованы, чтобы разместить комментарий.

киевские проститутки
intimok.com
minuet.biz
Индивидуалки Киева
Архивы