eroimperia    eroimperia     eroimperia     eroimperia

Яна, 28, Львів

фото


Знайшов телефон. Передзвонив, озвучила ціну- година 1500. Місце на Володимира Великого біля поліклініки що на Симоненка. Квартира в специфічному під»їзді, трохи треба поблудити.
Зустріла гарно сексуально одягнена, на підборах, але сама квартира явна протилежність слову «сексуально». Мені нагадало дівчачі кімнати в гуртожитках:) ну так тісненько, накидано кучу всього і  рожеві кольори. Але здається чисто, наскільки може бути в такій квартирі. Сама фея приємна в спілкуванні, фігура, норм, на обличі так собі.

Далі стандартно, розрахунок, душ. Я приліг поки вона приймала душ. Коли прийшла, потерлася об мене трохи і почала з мінету, перед тим пройшовшись салфетками. Натягнула презерватив ротом, а сам мінет на 3+. Нічого особливого.

Потім сіла зверху(груди не великі і вже такі підуставші) і спитала як я люблю. Я не відчував скорого приходу, тому сказав пошвидше, щоб якось поактивніше все відбувалось. Ну вона і розійшлася. Працювала активно, і я буквально за декілька хвилин приплив.

Далі вона зняла през, все там протерла і почала вдягатися. Я то планував на 2 рази, але обстановка в цілому якось до другого разу не розташовувала і я не став наполягати і пішов в душ і на вихід.

ВД — 3+

МИ — 3

МН — 3

КС — 4

АС — не питав

МБР — не питав

ЦВ —1500

В цілому ціна завищена як для такого місця і такої дами. Фото реальні, хоча вона трохи повніша зараз ніж на фото, але не критично. Також їй плюс за гігієну, тут видно що вона слідкує за всім. Я не по додатковим штукам, тому не питав, але думаю вона нічого такого не практикує. Чи повернусь я ще раз? Думаю ні. Ну якось не зацепило. Але як варіант якщо не хочеться вибиратися з того району, може бути. Хоч як я вже писав- ціна завищена.

6 комментариев к записи “Яна, 28, Львів”

 • joel:

  думав то мене так розвели на один раз, а виходить то у неї стандарт. я на неї попав за номером (097)772-46-78
  тому або ставить чужі фотки або салон і вони міняються. коли прийшов вона ще комусь передзвонила що все ок, і коли почала збиратися то теж передзвонила що за 5хв буду виходити.

 • netflix87:

  1500 за разок)) це явно перебор, тим більше вже не молода….

 • karim yoda:

  Був в неї минулого року. Було 1400 і два рази. Тоді все сподобалось. Бачу манія величі далась взнаки чи хз

 • MaxMax911:

  Немає в неї манії величі, вона просто дуже специфічна і багато чого залежить від того, наскільки ти їй сподобаєшся чи ні. Плюс, я так бачу що вона вже менш помішана на гігієні, бо раніше вона взагалі хлоркою обливала на початку. На обличчя не знаю як зараз, але 4 роки тому була дуже гарною, до речі. Але загалом важко уявити, що у когось (хто був в інших дівчат і кому є з чим порівняти) буде зашибісь досвід з нею вперше. Думаю якщо походити пару разів, притертись і т.д. думаю вона явно краще буде.
  П.с. був раз роки 4 тому, більше не був.

  • JonyBlaze:

   хахахахахха о ні, чоловіче, це манія величия )))) факт. за такі бабки діло має бути норм і два закінчення, неважливо від того, чи ти їй сподобався, чи ні, такі правила ринку,))) а гігієна )))) хахах що дає те що вона тебе полиє хлоркою зверху, якщо бацилки в людях живуть в середині тіла))))) і не треба говорити, що бацилки знаходяться тільки на члені)))))) тому це брЄд, обливатися хлоркою))))
   і що це за логіка??? прийди паро раз і тоді тобі сподобається? хахахха

   • MaxMax911:

    Це не манія величі, бо вона завжди такою була. І я не кажу що це добре, так само як і сказав, що більше до неї після одного разу не ходив)

Оставить комментарий

Вы должны быть авторизованы, чтобы разместить комментарий.

киевские проститутки
intimok.com
minuet.biz
Индивидуалки Киева
Архивы