eroimperia    eroimperia     eroimperia     eroimperia


Яна, 26, Львів

фото проститутки отсутствует

Був у цієї феї. звуть Яна. Почну з телефонної розмови. Каже все чітко, люб’язно. Мене бісят дівки, які кричат по телефону або плямкають, наче смокчут. Зустріла в білизні. В хаті охайно та не воняє цигарками, як зазвичай у фей. Проживає одна, але у Львові буває рідко. Запропонувала чай або каву.
Поспілкувалися. Дала рушника та пішов у вану. Капці не просив, бо реально дуже чисто. Сама ходе боса. Фея гарна. Цицьки. Кров з молоком. Форми. Тіло підтягнуте. І якісь спортивні ікри. Я граю у футбол і в мене таких нема. Короче, процес був на висоті. Смокче добре. Не тупо як пилосмок. Мбр не роби навіть за доплату. Ходив до заднього ходу. Чисто, без запаху. А головне без зайвих випорожнень. Підготовлена). Є багато додатку. Все за раз не спробуєш. АЛЕ, попитайте її зробити масаж. Такого релаксу у Львові немає. Я навіть дав хропака. Це вишка просто.  Ціна с АС була 1700 грн

ВД 5

МИ 5

МН 5

КС 5

АС 5+
МБР не робе

ЦВ 1200 плюс 500 анал

6 комментариев к записи “Яна, 26, Львів”

 • moloko:

  Зашла реклама 😄 И фоточки в телеге из магазина белья огонь 😍

 • MaxMax911:

  Ну за все 5 это вышка конечно. Про тапки больше всего зашло. Поеду в белых носках что-ли, полы эти проверить.
  П.с. а кто-то реально был у нее? В Киеве/Львове. И как?

  • max78:

   fansi:
   19.11.2020 к 14:51
   Хата супер. Новобудова, просторо. Гаряча вода, хлорка. Тапок немає правда, але рушники чисті, та і в хаті порядок. Чай/кава присутні. Живе біля Форуму.
   В процесі трохи побалакали за то за сьо, перейшли в кімнату. Розрахувався. Час рахує від початку процесу (не виганяє), приємна в спілкуванні. Почала з міні, так вдіває през, шо такого ше не бачив))) двома руками його розтягує і насаджує!!! Міня так собі, видно старається, зі слюнкою місцями, але неглибока, без околиць поставив би 4- (поки краще від Насті ніхто не сосав). Сіла зверху, досить тугенька, приємно насаджується. Груди реально хороші, так і хочеться їх тіскати. Попа на її фігуру теж не самий гірнший варіант, але не мій фавор. Поставив раком і зайшов в зад, там і кінчив. Другого заходу я не любитель. Ну тако, в двох словах. Разовий варіант, як новенької в наших краях.

Оставить комментарий

Вы должны быть авторизованы, чтобы разместить комментарий.

киевские проститутки
intimok.com
minuet.biz
аренда Киев
Архивы