Аня, 35, індивідуалки Львова

фото


цінова категорія: проститутки за 1200 грн.
Був в неї минулого тижня. Приймає вона на вулиці Тиктора 5. Починає приймати десь з 13.00. Я подзвонив швидше, того прийшлося трохи чекати. Після довгих пошуків квартири, я нарешті попав до неї. Двері відкрила приємної зовнішності жіночка, дійсно десь 35 років, зростом під 160 см і вагою добрих 75-80 кг. Тому скажу відразу — цей варіант для любителів пишок. Живіт в неї добрячий, але і груди великі (6 розмір точно). Фото в неї типажні, але в загальному типаж передають. Загалом була привітною, без приколів. Квартира простора, але нічого особливого. Розрахувався, отримав рушник і пішов в душ.

Вернувся з душу, вона роздягнулася і почала з мінету. Резинку вдягала рукою, мінет непоганий, заглотує нормально, старається. Але мені здається, що вона презервативи поганої якості або дуже дешеві має, бо відчуття були як тертя по мокрій резині, типу таке поскрипування навіть (смазки там було мало чи шо).

Потім попросив її присісти зверху. Хоч вона дамочка і габаритна, але сама старалася трохи скакати, компресія є і вид непоганий знизу був. Поки бавився з цицьками, приплив. Далі вона запропонувала душ, що і зробив, а після мене пішла ще сама.

Після душу, поговорили про всякі дурниці. На прохання зробити масаж, то вона відповіла, що такого не робить. Якось вона швидко захотіла на другий захід — певно хотіла пошвидше, то все діло зробити. Ше один прикол був — я листав шось в телефоні, то вона попросила, щоб я відклав його. Типу що я можу її знімати чи ше шось. Шифрується вона чи що.

Далі подрочила рукою, привела в бойовий стан, знову скрипучий мінет. Попросив раком. Цього разу вид був теж непоганий. Потім знову її зверху посадив, так і закінчив. Ще одне — потіє вона трохи, але то не критично. Загалом враження більш-менш непогані, може навіть піду ще раз. Але презервативи в неї реально хренові.

  • ВД — 4
  • МИ — 4
  • МН — 3/5
  • КС — 4/5
  • АС — не питав
  • МБР — не питав
  • ЦВ — 1200 грн./година

Для любителів пишних форм дуже непоганий варіант.
___________________
отзывы о проститутках Киева

Оставить комментарий

Вы должны быть авторизованы, чтобы разместить комментарий.

киевские проститутки
intimok.com
minuet.biz
работа
аренда Киев
Архивы