Аня, 24, Львів

из объявы


Був у цієї подруги до нового року, час від часу вона приїзджє до Львова, тоді приймала на бортнянського стара хрущовка( зараз на городоцькій в районі костелу) яка зараз хата не знаю, але в тому районі недорогі хати убітос. Процес описувати не буду, так як там нічого особливого. Пишу тому що курка дуже взялася себе хвалити на найти номер, в таких ситуаціях камради мають знати правду. Вік точно не 24, там за добрих 30, ріст не 174, маю 170 вона менша.
Саме цікаве то фото, говорить ще це 200%  вона, хоча насправді всі фото що вона виставила це фото Ella Hughes, є така порно зірка, курка думала, що ніхто не допре, хто не вірить може переконатись сам Коротше менше з тим, насправді грубасик з великою цилюлітною дупою, вона там себе в одах описує що маленький животик, неправда, там добрячий животик, груди маленькі, можна сказати висячі, ніжки — колодки, по процесу автомат, ніякої еротики, компресія відсутня, відношення — так/сяк, терпиме, вона там у відгуках від клієнтів описує, що ледве уболтав за 1000грн на анал, так собі думаю хіба можна йти на таке без підготовки, по гавну юзати якщо є нормальна дирка, брєд, та ще й до того якщо дупа велика, вигляд ззаду в неї не дуже надихаючий. А оті її реляції від клієнтів, що тіпа лишився на ніч, побухали, покивуркались, то взагалі капєц, на скільки я орієнтуюсь, то такі речі роблять на компанію і то далеко не всі подруги на таке йдуть, а що одному робити з хуною, та ще і п’яному цілу ніч не знаю, та ще і виложити за це 10000-12000 грн.

PS. Тьолка реальна, трохи страшнувата, трохи безформенна (талії — 0), трохи старувата, колись точно був конвеєр, з віком клієнтура падає. Фото повний обман, замануха, по процесу не старається, таке собі, може привичка що зараз буде новий клієнт, насправді маю в тому великі сумніви, зараз з клієнтами по Львову трохи тугенько, зі слів іншої жриці кохання, не розумію чому так массово всі підняли ціни, можливо хочуть щось хоча б на одному заробити, щось я відійшов від теми. На годину абсолютно не варта йти, не питався за пів, але на більше до неї не варта йти, так якщо дуже припекло разок злити можна, хоч якусь дирку але має, третій сорт не брак, але 2000 вона точно не вартує.

ВД 2

МИ 4

МН 3

КС 3

ЦВ 2000

10 комментариев к записи “Аня, 24, Львів”

 • VizLviv:

  Хто знає телефони по інших містах, добавляйте в обговоренні (Львівський 0683811266 )

 • nikolaj8:

  Наблюдал как эту девушку гнобили на najtinomer. Куча отзывов от того человека что написал отзыв выше. Он ей угрожал в духе «если ты не сделаешь цену как у всех я напишу отзыв на десперо». ИМХО комрады себя так не ведут. На лицо ангажированость а не желание объективно поделится впечатлениями. «Знаю зі слів іншої жриці що з клієнтами туго» как по мне знаешь ты это по собственному опыту))) Тут уже под вопросом реально ли ты комрад, или сутер из конкурирующей конторы. Теперь по самой шлюхе пройдемся, я её дважды посещал. И да, один раз ночевал за 12к. Если вышепишущий не знает что делать с ней всю ночь, сообщаю: ебать! Потом бухать и снова ебать! Фото не её, но видно что старалась подобрать похожее. На вид ей 23-24, грудь 2, слегка поднимает, жопа там огонь, основная дырка не разбита, лицо симпатичное. Из плюсов это её отношение. Начитанная, умнА(что удивило),хорошо разбирается в психологии и онлайн торговле. Квартира на 4. Постель чистая, полотенце сухое, одноразовых тапок нет. По процессу подметил что она кайфует, озвучка присутствует, по физическим ощущениям тоже можно понять что кончает. Минет, вот её призвание. Ритм, глубина, все бомба. Из минусов шрам от аппендицита, отсутствие чулков, из напитков только кофе. Работает сама на себя, во львове не часто. Вобщем с учётом цены в 2500(у остальных 3к и выше) могу смело рекомендовать. Излишне негативные комменты трактуйте как подляна от конкурентов. Всем мира!

  • VizLviv:

   Ну що, бачу їй вже тут вдалося зааканитись, по стилістиці опису точ в точ як в тих хвалебних одах на себе в najtinomer. Я не є з конкурентів, тут такі не залітають, їх легко впізнати на тому ж najtinomer. То що він там тіпа відслідковував гноблення то брехня, відгуки там не висіли більше 30 хвилин і це все відбувалось майже в режимі переписки в телеграмі, такщо ніхто нічого там не міг відслідкувати, короче лушпайка реально дістала, сиділа б, не пизділа б і пішов би цей опис вниз, так ні їй треба повипендрюватись. Ви тільки глянте що вона понаписувала: начитана, психолог, майстер онлайн торгівлі, прям випускниця Гарварда, чувак тіпа не дерти хуну прийшов, а її родословну перед женячкою взнати. А оце: був у неї два рази і один з них за 12 тищ за ніч, так послухай сюда авца ти тупа, той хто хоче і може дати за кобилу 12 тисяч, той її не буде шукати на городоцькій біля костелу, тобто біля привокзального базару, такі тьолки у Львові є і знаходяться вони зовсім в інших районах, позвони заради інтереса по індивідуалках від 5000 ті що на релакспорталі (ти ж там також світишся) і попитайся де вони знаходяться, відкрий газетку і пошукай по якій ціні там хати здають, а потім будеш пиздякати що в убітосі біля привокзального там до тебе черга по 12000 стоїть, ага вже, то навіть не біля цирку, там декілька є і по адекватних цінах, а ти не то що 2500 коштуєш, за тебе з твоїми ТТХ і 2000 дати шкода. Да а дупа дійсно агонь, така велика і зовсім не еротичного вигляду, плюс абсолютно без прогину, реально ззаду тіпа як корову товкти а на рахунок не розбитої дирки, то не перебільшуй, вірніше не переменшуй, все таки вік своє дає. А на рахунок бухать і трахать і так декілька раз і тут же пишеш що з напитків тільки кава, щось не сходиться, а взагалі хтось знає такого тарзана, який по бухні може таке робити цілу ніч, я наприклад чесно кажучи не є вже такий супермен, але і не патик, то третій раз через декілька годин після двох разів, причому з іншою тьолкою ледве получився і я щось дуже сумніваюсь що є такі гіганти «мислі», що можуть цілу ніч, ну не спати ж п’яному біля хуни, ще якщо вивалив за це 12000.
   Такщо камради думайте чи варто йти за такі гроші до привокзальної лушпайки. Сама локація диктує ціну.
   До речі я впевнений що вона тут зараз знов щось настрочить. Чекаємо нові опуси від Ella Hughes.
   Успіхів всім, шукайте нормальні тіла, хто шукає той знаходить.

   • nikolaj8:

    Что и требовалось доказать. Большая часть твоего повествования построена на предположениях и домыслах. Типа того что в том районе нету нормальных квартир, газеты посмотрите… какие нах газеты, я их лет 5 уже в глаза не видел! Но это говорит о том что саму квартиру не видел, но думаешь что плохая потому что вокзал рядом. Так может ты и эту телку не посещал, а просто так подумал))) слушай, чеши ногу об дорогу, не открывай свой поганый рот, и не навязывай кому-то свое мнение. Ни чем не обоснованое. Не понимаешь как можно шлюху на ночь снять? Так это твои половые трудности и они не могут быть упрёком для тех кто может себе это позволить(финансово и физически). Дырка роздолбана, так может у тебя проблемы с размером? Не хочу опускаться до твоего уровня и продолжать отвечать на весь бред тобою описаный. Лишний раз убеждаюсь что ты там не был, и все твои попытки и угрозы её обосрать вызваны личной заинтересованностью. Угрожал же на найтиномер что будешь писать тут если она цену не поднимет… так мало того, ты еще и позволяешь себе писать хуйню о тех кто остался ею доволен… какой здравый комрад будет заниматься такой дичью!? Ты или шкура или сутер, других вариантов нет!

    • VizLviv:

     Я ж говорив що вона зараз відповість. Так і є, огризається лушпайка. Так, на Городоцькій в кутовому будинку навпроти костелу не був, але знаю які там хати здаються (поцікавився, хто шукає нормальне тєло той має то робити), зате був в убітій темній хрущовці на Бортнянського 35, повірте, знаю з чим порівняти, наприклад до нового року був тут 0953715434, хата в неї також по Городоцькій, трошки нижче костелу, так хата там велика, вилизана, як тільки після ремонту, велике ванне приміщення з душом, не сухий а чистий, свіжий рушник, одноразові тапки, а саме головне подруга з реальним фото, як говориться працьовита, без капризів зміни поз, правда не в захваті від пальців в дирку, але то майже всі тьолки такі, абсолаютно без зайвої ваги і не драбина короче реально агонь, колись хотів за неї написати, але все руки не доходили, ціна тоді була 1500, зараз не цікавився, бо не любитель ходити два рази в одне місце, до чого це пишу, просто в неї на лєгкє получилось два рази за годину, а з цією хуною тільки раз получилось, бо є така штука як не надихає і тому в основному тут описую варіанти від яких не був у захваті, щоб камради знали реальну картину і думали чи варто туди йти.
     Такщо бачите це точно вона пише, та до того всього воно ще і дике. Пора її відправляти в її ж мухосранськ, вона вже задолбала своїм незадоволенням, як я вже писав, її час закінчився, у нормальних мілф є свій контингент, а саме головне ціна.
     Чекаємо відповіді від тіпа ніколая.

     • nikolaj8:

      Чекав? Ну лови))) Ти вже почав своїх рекламувати в чужих відгуках? Мерзенний сутенер! Чи то ты і є під тим номером? Фу блять, тепер видно хто є хто. Далі коментувати і відповідати сенсу не бачу жодного, адекватним вже все й так зрозуміло. Честь маю…

 • VizLviv:

  яка ж ти курка тупа, а ще пишеш що великий психолог, я тут про багатьох писав і в різні періоди і перетрахав вас пучок і ще трохи, ти так і не зрозуміла про суть цього сайту, почитай на порно дуде, може до тебе щось дойде, я можу тут покласти номера не одної достойної індивідуалки, але для чого, класних найти, треба постаратись, поклав номер одної, але це так, для порівняння з тобою, може хтось сходить і зрозуміє що таке небо і земля, може ти ще скажеш що я рекламую номер 0676696464, також достойна подруга, правда не знаю як зараз, люди пишуть що в принципі достойна, але я її жарив ще років 10 назад, коли вона в малосімейці знімала хату, по відгуках пишуть що збереглася афігенно і не ховається за 20-ти рчним віком, як ти, пише що за 30-ку, а ти реально привокзальна лушпайка, я ж не писав про тебе що антисептиків ніяких нема, неприймання душу для тебе не критичне, тапок же ш нема, а такі дрібнички що сама підсмерджуєш це ж нормальне явище для кобил твого рівня а може взагалі ліпше до тебе поліціантів прислати, ти реально вже дістала і розізлиа мене, мабуть це так для тебе і закінчиться, такщо камради думайте чи варто попасти у вечірній випуск ВАРТИ, про те як у Львові бордель накрили, ви знаєте вони не беруть за жопу в момент передачі грошей, як в американських фільмах, вони тупо беруть за жопу разом з клієнтом, за один захід беруть двох, чи ти думаєш що тебе хтось прикриє? Д У М А Й Т Е.
  Може ще щось напишеш? А? ти наш психолог великий.

  • nikolaj8:

   Реклама ще однієї шмари+завуальована погроза їй і її потенційним клієнтам… брудний сутенер))) ще й обізнаний як менти за жопу беруть))) тяжко тебе життя потаскало… чуєш, може в рот візьмеш у мене? Норм заплачу! На який з вказаних номерів дзвонити щоб саме тобі в рот дати?)))

  • pullsarr6:

   Автор правий, всі нормальні інді і салони виставляють онлі свої фото. Я ще ні разу не зустрічав норм індивідуалок під чужим фото. Вас же НЕ заставляють лице показувати, навіщо соромитись ставити фото свого тіла. Про то що вона взяла чуже фото порнозірки це взагалі ор. 99% таких обьяв виставляють закомплексовані бегемоти або ж салони конвеїри.) А ті номери що додав автор, один з них це Настя. Дуже классна індивідуалочка була ( зараз хз ), наприклад вона виставляла в свої кращі часи кожен день нові фото своєї фігури і не соромилась.. і коли ти приходив до неї там все було як в обьяві, тобто хороше ставлення, чистота, секс і тіло. Тому і в неї за ті всі роки сотні а може в дільше тільки позитивних відгуків, незважающи що їй зараз напевно за 30)) Але вона стараєтся і не найобує хоча б) А другий номер хз, вроді іотки тоже оригінал, но в неї не був бо вона зустрічається тільки зв старшими чоловіками за 30, що дивно. Но ці номера явно ліпші будуть чим той про яку річ іде, бо там явно сидить закомплексоване бегемотище, це видно по відгукам і лівим фото. + ціна оверпрайс, краще докласти 500-1000 грн і піти до 100% соеднячка з провіреними фотками, сочною дупою і худим тілом)) всім добра

   • VizLviv:

    Добре що є камради, які трохи розбираються в менталітеті лушпайок і знають що деколи ліпше доплатити трошки і мати вогонь а ніж вестися на такі примітиви, та ще і з вавкою в голові, думаю що воно зараз знов тут якісь хамства накатає, доречі вона далі в повний рост з тими ж фотками і телефоном шариться на веселих сайтах, вона реально тупа.
    Успіхів всім.

Оставить комментарий

Вы должны быть авторизованы, чтобы разместить комментарий.

киевские проститутки
intimok.com
minuet.biz
Архивы