eroimperia    eroimperia     eroimperia     eroimperia


Катрін, 36, Львів

фото


індивідуалкі Львова за 2500
Доброго дня камради, довго придивлявся до цієї подруги, фотки ніби нормальні (насправді виявилось що фігура явно не та, від сова абсолютно), накінець дозрів, мусив зняти готель на три годинки, так щоб з запасом, бо в неї тільки виїзд. Процес для дрочерів описувати не буду, опишу загальні враження.

Приїхала,на лиці так, може бути, білизна виявилась прикольна, все ніби норм. а далі просто опишу. До речі є на сайті   www.najtinomer  є відгуки по її номеру, може на них трохи і повівся, 200% що сама там все понаписувала, бо сам там трохи написав правди то курка відразу заблокувала, тут я надіюсь цього не буде, короче бліже к тєлу. Зовнішні дані: не висока груба свинка, тєлєса з обвислими складками як у свинки з мультіка ну погоді, груди великі але обвислий холодець, вона там про себе писала що їй боляче приймати 18/5, то я думаю щоб там щось відчути треба мати 30/7, короче їй треба хлопа з клубу тім кому за 30, це тукож є і причиною того що дупа там мабуть «більше 1,5м» в обхваті, короче як була зверху то тіпа на тобе поставили бульдозер, там явно набагато більше 70 кг як вона писала в анкеті, ну  можливо немає сили в такій позі, не сподобалось в місіонерці, мабуть те саме що зі старшою жінкою, десь 65-ти і більше, я так думаю, бо не пробував з такими, так як сальцесон не дуже надихає, ну і розміри полігона. Мінет так собі, більше рукою мбр не хотів бо хрен його знаю кому вона там строчила, хоча заявляє що за доплату є. Тепер по відношенню до клієнта: відчутна зверхність, таке враження що вона тебе приїхала отимєть, а не ти її відтарабанити за гроші, ногу задирати не хочу бо важко, так не повернусь, там не трогай, так не жамкай, короче, якби подрочив мабуть отримав би більше задоволення. Гроші на вітер.

Є ще один номер скоріше всього також її, не хочу перевіряти в реалі
Так що камради думайте чи варта платити 2500 + таксі (в мене ще і готель) за таку  свинку з мухами, бо багато дєвок що більше 2500 (індивідуалок а не салон) в ціну таксі не плюсують.

Успіхів всім у пошуках задоволення.

ВД-3 з 10

МИ-0

МН-5 з 10

КС- 5 з 10

ЦВ 2500 + таксі
__________________
отзывы о проститутках Киева

4 комментария к записи “Катрін, 36, Львів”

 • VizLviv:

  Нема варіанта корегування, напишу тут, вона ще виявляється від імені тіпа клієнта якісь образи висловлює, точно нарвана, зайдіть самі на https://www.najtinomer.ru/nomer/0631311413, почитайте ті казки.

 • Oleg K:

  Додам ще 2 номери, під якими працювала раніше
  0634031400 0634135878

  • VizLviv:

   Ну що, все сходиться, тут навіть є подібний до мого опис, тільки врахуйте що пройшла купка років, і вона точно не поліпшала і ще плюс стала гоноровою дикункою https://www.despero.net/?p=17802 а по другому номеру є один відгук https://www.telefonnyjdovidnyk.com.ua/nomer/0634135878 це аля з тих од які вона вже заблокувала по двох попередніх які сама понаписувала, бо просто не встигала блокувати правдиві, до речі вона вже по першому ціну підняла до 3000 і ще й останній її відгук був що тіпа я їй зробив рекламу і в неї тепер від клієнтів відбою нема, ага, жирна старушка не розуміє що їй плотно цим треба було займатись років 15-20 назад, а зараз тютю її червона ціна 1000-1500 (до 40$) і то на затятих любителів сальних тіл. Шукайте хлопці нормальні тіла і не ведіться на дчь, ще і яке місця не має.

Оставить комментарий

Вы должны быть авторизованы, чтобы разместить комментарий.

киевские проститутки
intimok.com
minuet.biz
аренда Киев
Архивы