eroimperia    eroimperia     eroimperia     eroimperia

Настя ,28 , Львів

фото


вул. Шептицьких ( район центру)
Діло було так. Давно на сайті укрго шукав дівчину для фінансових стосунків. Настя приглянулось зразу, реальні фото , я б сказав живі. Але якось завжди руки не доходили подзвонити, але зорі зійшлись. Проїжджав через новий Львів зранку, попав в корок. Так як зараз літо то в кроці  то і робиш що за спідницями і ногами заглядаєш.

Збоку проходила руда дівчина не великого зросту в джинсовому костюмі і чомусь приглянулося вона, здалась знайомою. Дівчина пройшла а я далі залишився в корку  стояти. Проїхавши чуть пізніше далі я знов її помітив на зупинці де вона сиділа. По тату на руці я зрозумів це та сама Настя. Роздивившись її трохи краще на наступний день був вже в неї.

Отже подзвонив,з першого разу не відповіла. Потім другий дзвінок, відповів приємний голос. Домовились про зустріч за годину. Отримав адресу Шептицьких.Приїхав туди (реальна проблема там запаркуватись). Підійшов до дверей, ще раз подзвонив бо стоїть кодовий замок. Піднявся куди сказала, двері вже були привідкриті, і на порозі чекала симпатична дівчина в чулках та непоганій білизні.

Отже познайомились. Вирішили фінансову сторону. Отримав тапочки та рушник. Доречі все чисто і без постороніх запахів. Після душу пішов у спальну, де лежала гола дівчина в чулках, які я перед тим попросив не знімати.

Все почалось з мінету, оборезинила рукою і ротом. Не зважаючи на гумку сам мінет був чудовий, трохи жорсткий але я так  і люблю. Приплив від нього десь за 5 хв. Дівчина сама зняла гумку і протерла все серветками. Запропонувала закурити, так як не курю то посиділи і говорили. Розмова банальна чим займаєшся, як довго і т.д.
Другий захід почався з тої самої процедури, обрезинила , мінет не довго. І перейшли до КС. Компресія присутня.  Дівчина старається і озвучка присутня і пози міняє з задоволенням, на мою думку любить дуже ззаду. Але з її фігурою це сама краща поза, із за не великого зросту і тонкої талії попа в цій позі виглядає як вишенька. Так в тій позі і приплив другий раз. Вона знов сама все зняла протерла. Відправила в душ. Після душу одягнувся , і попрощались .

На заключення можу сказати, фото на укрго і вжитті відрізняться. Фото зроблені «правильно» в її сторону. Сама не висока, на лиці симпатична, груди трохи обвислі але не кретично. Ноги не настільки довгі як на фото. Але це не робить її менш красивою. Бере дуже своїм ставленням до клієнта.

ВД- 4

МІ -4

МН-5

КС -4 ( тільки тому що озвучка моментами фейкова здавалась)

АС — не практикує

МБР- не має навіть за доплату

ЦВ-1500

8 комментариев к записи “Настя ,28 , Львів”

 • Hank Moody:

  Блiн, я вже декiлька разiв напрошувався, але все нiяк не потрапив до Настi. Можу тiльки в вечерi, а вона до пiзна не прийма.

 • Hank Moody:

  Так, а ну давайте тру сторi, кортить почути!

 • pepega:

  Інді-контора intimgirls_lviv остаточно накрилася, хтось щось чув за них, що там сталося? Номери з 4 червня неактивні, групу в тєлєзі теж походу знесли

  • Gualtieri:

   Був в Одесі нещодавно, відпочивав з стриптизеркою, яка подорожує по різним містам та клубам України
   І розказувала, що у Львові влітку нема шо ловити зараз і всі їдуть в Одесу
   Мов, все по сезонам: літом багато туристів в Одесі, а взимку — у Львові

  • Hank Moody:

   Чув що у Львовi зараз дуже щемлять всi контори. Можливо накрили, а шкода, там було з кого вибрати, нормальнi дiвки були. А можливо просто вiдпустка на загальному фонi.або взагалiнема кого запропонувати, то краще вже не всрати iмiдж. Подивимось, булоб добре аби повернулися в гру!

   • pepega:

    Та ніби решта контор, що спамили на місці, хоча можна чекнути по повідомленнях місцевої мусарні, чи там нічого часом нема на цю тему:D
    А може і дійсно через несезон, глянем, там дійсно траплялись норм дівчата(

 • JonyBlaze:

  до речі ту кантору яка мала телегу зі справжніми фотками-тьолками закрили.
  вони не відстігнули і їх прикрили.

Оставить комментарий

Вы должны быть авторизованы, чтобы разместить комментарий.

киевские проститутки
intimok.com
minuet.biz
Индивидуалки Киева
Архивы