eroimperia    eroimperia     eroimperia     eroimperia

Аня, 19, Харків

фото проститутки отсутствует

Місце: Салтівське шосе, 43 (новобудова за Французьким бульваром)
Після такого сексу не дуже хотілося писати відгук, але змушує обов’язок перед шановним товариством шльондрограїв. 🙂
Тим паче, я ніколи б не відвідав цю дівулю, якби хтось вчасно написав відгук про неї.
Одразу до справи:
1. Це негативний відгук;
2. Більше не піду, певна річ;
3. Як не дивно, є позитивні зауваження.

Про зовнішність:
1. Фото не її, не типаж, геть чисто нічого спільного з дійсністю;
2. Личком не янголя, але не крокодил (можна навіть сказати, що симпатична, хоча все ж не мій тип);
3. Є зайва вага і чимало (живіт висить просто журбинка; груди — приблизно двійка);
4. Хоч як дивно це казати, але навіть є деяка фігура на тлі зайвої ваги.

Про ставлення/психотип:
1. Намагалася бути милою;
2. Сором’язлива, але водночас проста й збіса балакуча;
3. Ставить купу недоречних особистих запитань і навіть пряме «не скажу» не спиняє її цікавість.

Невеличка розповідь (якщо зміст цікавим не буде, то, може, хоча б розважить):

За вікном світило весняне сонечко і кортіло застромити свого прутня в гарне жіноче тіло. Дівуля, яку я з хіттю та пристрастю граю час по часі, була недосяжна, тож довелося ризикнути спробувати щось нове. Завжди маю напохваті кілька невідвіданих тіл, тож просто обрав те, яке було доступне географічно та хронометрично й водночас здавалося найбільш гідним відвідин з проникненням.

Домовляюся приїхати за півгодини, беру адресу, їду. Знаходжу дім, під’їзд, поверх. Пишу їй, зустрічає.
Кидайте в мене камінням, цькуйте і принижуйте, бо я одразу не попросив показати себе і дарма. Як вже було сказано вище, личком вона ніби й нічого (щоправда, думка про поцілунки негайно зникла), а тіло я одразу не подивився.

Вона разів із десять перепитувала, чи я точно до неї і чи лишаюся. Від початку й до самого кінця базікала про те, який я гарний. Хто читав мій відгук про Аріну, той вже знає, що я вродливіший за Алена Делона, хай йому грець. Або просто видатне пиздло. Самі вирішуйте, бо мені якось по цимбалах. 🙂
Хай там як, вона справді заграла цими питаннями. Мабуть, мовчати їй не сила, а ліпшої теми не мала.

До мого приїзду вона не встигла висушити волосся, хоча я приїхав точнісінько як домовлялися. Вочевидь, я один такий пунктуальний. 🙂

Сама квартира-студія ніби непогана, але перед входом натоптано, а в душі вода сходить погано, тож там постійно якесь волосся і сміття. Та й килимок мокрий та бридотний. Буе!
Гелі є, хлоргексидину чи мірамістину нема.
Питної води не було (закінчилася), лише кава.

Про сам процес розповідати немає ніякого бажання, тож спробую якомога стисліше.

Мінет доволі специфічний, трохи «шалений». «Крашанки» теж не обійшла увагою, хоча якось не дуже вправно і приємно. Я не люблю одноманіття, але смиканість та раптові зміни темпу теж не дуже люблю. Намагалася брати глибоко і декілька разів навіть заковнула, заледве тамуючи рефлекс, хоча казала, що «так глибоко не можу». Хай там як, мінет не був нудним. Якби було менше смиканих рухів, я б оцінив у 4 з двома плюсами.
Посадив її згори. Відчув якісь неромантичні запахи. Тоді ззаду. Коли міняли позу, пожартувала, що це вона має платити мені за секс, а не я їй. Кажучи словами одного кіногероя: «I couldn’t put it better myself, sir».
Я вже розумів, що треба повертатися до мінету, бо діла не буде. Помилувався на прищаву дупцю і впав духом. І перш ніж я розтулив рота, вона сама запропонувала ще мінету.

Хвилин за десять пропонує продовжити руцею і закінчити в рот. Ця ідея мені сподобалася. Але те, що планувалося руцею, невдовзі перетворилося в МБР. Вона спитала і я не відмовив, хоча згодом, звісно, пошкодував про це і заливався мірамістином (своїм).

За МБР та закінчення в рот не доплачував і лише тому можна не вважати сплачену ціну потрійною.
За те, що дівчина була привітна й намагалася бути милою, не зміг просто обісрати й спробував описати об’єктивно. Врешті-решт, якщо комусь така комплекція заходить, то враження буде значно краще, ніж моє.

ВД — 2
МИ — 4+
МН — 4
КС — 1
АС — +1500 (не брав)
МБР — Ціну не питав (мені було задарма)
ЦВ — 1500 (як на мене, це дуже-дуже задорого для неї)

25 комментариев к записи “Аня, 19, Харків”

 • Rocksteady:

  Хороший прием оказала, но, блин! То шо пузень висит — действительно печалько, не пойду, боюсь моя потенция не столь крепка. Спасибо, отчет — отличный, будем знать) шльондрограї — утащил в свой лексикон =)

 • Denisss:

  Бля, ну нахрена эти шмары лепят фото которые на столько далеки от реальности? Этим они только заставляют камрадов тратить время впустую. А камраду из отчёта, надо было просто развернуться и уйти. И вообще, если бы комрады поступали так постоянно, т.е. пришел-увидел-что-не-то-что-на-фото-ушел, то количество фейковых фото снизилось бы на порядок.

  • Kvadratny Odnochlen:

   Можно создать рубрику или пост по типу «Чёрного списка», как у фей. Назвать, например «Список ПИЗДОБОЛОВ», И ТУДА Камрады будут добавлять телефоны и ссылки на рекламу.

   • Denisss:

    Можно и так, но поменять номер телефона не сложно. Поэтому, лучше бы комрады убрали бы подальше свое стеснение, и не оставались бы у тех кто выставляет не свои фото.

   • Andre.Kh:

    Смысла в этом ноль целых хрен десятых. Потому что один хрен процентов 90 даже увидев наебку с фото остаются, потому что сперма на мозг давит. Я давно уже перестал даже пытаться выцепить на укрго и кексике что-то хорошее, так иногда просто яд слить пофиг кому. А для нормальной половой ебли ищу не профи. Те хоть с фото не наебывают обычно, максимум старые фотки скидывают. Ну и поменять номер телефона или прибить старые объявления вообще не проблема.

 • МЕДВЕЖОНОК):

  Разное бывало, но пузатую за полторуху ебать не буду даже пьяный и если шляпа ширинку рвёт

  • Andre.Kh:

   Ну ты не станешь, а большинство тихо про себя выматериться и станет. Что очень печально. Рынок надо регулировать и голосовать деньгой. Перекосы дикие: пузатая наебщица хочет полтораху, т.е. столько же или даже больше красивой молоденькой девочки. И самое херовое — наебщица получает то, что хочет. Что ведёт к хуевому сервису, наебалову и росту цен в т.ч. и у нормальных девочек.

   • Guru:

    Всё это настолько субъективно! Нас бухих с другом подвёз на Новгородскую третий друг (трезвый). Мы (алкаши)) ) драли одну сучку и вместе, и по очереди, и остались в восторге оба (возможно и тёлочка тоже). На следующий день трезвый друг нам сказал: «видели бы вы её трезвыми»)))
    Очень хотел оставить отчёт по этой принцессе, но ни номера телефона не осталось, ни адреса не помню (Новгородская между Клочком и Ленина во дворах), ни цену (не дорого, ок. косаря)

   • ant8086:

    Сам собі вже пообіцяв, що наступного разу не вагатимусь.

    Показово те, що за два дні по тому був у класної ще геть юної дівчини з ідеальною фігурою, приємним личком (на мій смак), гарними ніжками та пружними молодими стоячими персами і це за 1200.

    • Kvadratny Odnochlen:

     Тогда напиши её номер, раз доволен.

    • Andre.Kh:

     Та з бузковим волоссям? :R

     • ant8086:

      Точнісінько. 😉

     • Andre.Kh:

      Так, дуже файна дівчина. Вважаю, що тобі вистачить розуму не писати по ній відгук хоча б для широкого загалу. А для авторитетів я ще місяць назад написав. Бо то, що вона раз вирішила пропіаритися на укрго була разовою акцією і більше того не буде, вчора з нею про це спілкувався, цитата: «да в гробу я видела такие аншлаги» 🙂
      Нажаль після свят вже не буде Мальвіною, та все ж імхо на даний час вона — чи не найкраща на ринку Харкова та в принципі єдина дівчина за гроші, с котрою я за місяць був чотири рази, два з яких на всю ніч і не набридла.

     • ant8086:

      Так, я не збирався писати по ній звіт, бо одразу зрозумів, що дівуля ще недосвідчена (в хорошому розумінні) й не варто це виправляти.

     • Andre.Kh:

      Та де ж вона недосвідчена, вона єбеться як демон 😀
      А в плані організації робочого процесу там є досвідчена наставниця-адмін. Але я і ій пиздів видав, щоб такі екшени більше робила малій.

     • aniskinnnnn:

      Так эта девушка с фиолетовыми волосами — та самая Анита (раньше блондинкой была)?

     • Andre.Kh:

      Нет. Аните 25 где-то. А этой 19, раньше у нее русые волосы были.

     • aniskinnnnn:

      А куда Анита делась? Есть инфа?)

     • Andre.Kh:

      Понятия не имею, я с ней встречался один раз давненько и больше желания не возникало. Хотя она действительно хорошая и приятная, просто не зашла.

    • Denisss:

     А фото её или типаж?

     • Andre.Kh:

      Ее,где-то месяц назад как раз покрасилась. Вчера была в этом же белье.

   • Al:

    Да не будет никто этот рынок регулировать. Смотреть, кого он ебёт или за что платит деньги — удел абсолютного меньшинства. Большинство будет ебать то, что подсунут, и платить, сколько скажут. Много раз уже камрады давали здесь дельные советы, «как было бы хорошо, если бы мы все делали вот так», но воз и ныне там. Надежды на улучшение ситуации в Авакане нет.
    Говноед здесь правит бал,
    Здравый смысл летит в анал!

    • Andre.Kh:

     В моей башке просто не укладывается как и нахуя платить жирной тётке за половую еблю. Тем более столько же, сколько и юной красотке.

Оставить комментарий

Вы должны быть авторизованы, чтобы разместить комментарий.

киевские проститутки
intimok.com
minuet.biz
Индивидуалки Киева
Архивы