eroimperia    eroimperia     eroimperia     eroimperia

Ім’я не питав,25, Львів

фото проститутки отсутствует

Мій перший пост, і одразу перше розчарування,той випадок коли пішов до жінки за викликом а натрапив на шлюху
Все почалось з того що зранку не було нікого перевіреного і прийшлось вибирати з того що було , знайшов цікаву
по параметрах дівчину та і ціна була адекватна, списались ,скинула справжні фото (в оголошенні типаж) та і домовились на годинку
Про саму дівчину : Ім’я не питав,сама з Дніпра, у Львові з листопада, 25 років, на лиці не страшна , струнка приблизно 170 росту , груди 2-3 , дупа середня .
Коли прийшов під під’їзд виявилось що її нема вдома бо віддавала ключі з попередньої квартири на сусідній вулиці , вже подумав що взяла когось поки мене не було, але за 15 хвилин прийшла, далі нічого незвичайного, гроші взяла одразу(За годину!) ,квартира маленька але чиста(здається тільки зняла, бо сумка була не розпакована),рушник свіжий, зарезинила і почала з мінєту ,добила перший захід наїздницею, було доволі швидко (не було нікого останнім часом)
Далі почався лютий піздєц, на початку до неї дзвонив телефон кзаала власниця квартири, вже після першого заходу хотіла на тому і завершити бо мала прийти власниця квартири і з нею обсудити щось ,після того як сказав що я заплатив за годину вона типу здивувалась, спитала чи мені таке диспетчер сказав що два заходи,при тому що відписувала вона точно,
Ок, чекаю пів години ,я зайнята , годину , зайнята, почав дзвонили після декількох заблокувала номер, після півтори години очікування ,я просто пішов , через дві години після того як вийшов пише щоб заходив але вона має час до 3 ,тобто тільки пів години залишилось ,коли я вже був далеко звідти , потім сказала що знайде ввечері час але видалила бесіду.

ВД 7/10 (не страшна)

МН 7/10

КС 4/10 (не було другого заходу)

МИ 10/10

ЦВ — 1500 година

Висновки робіть самі

Як впізнати: тату крил на лобку

7 комментариев к записи “Ім’я не питав,25, Львів”

 • promotinginvest:

  Велика проблема «новачків» в цій справі (маю на увазі пошук дівчини) в тому, що не перевіряють фото і інтернеті, не перевіряють номери телефонів, не читають відгуки.

 • Alexsis:

  А адресок можно написать? Да и в принципе побольше описать саму тёлку, ибо номера меняют они часто, а по факту как бы не попасть на такую дичь?

  • MaxMax911:

   Будь-який салон, який сходу без фото не варто взагалі чіпати, це завзичай що попало, але бувають вийнятки.
   Але я б 100% уникав таких походів, коли дівчина підкатує десь з іншого місця до квартири на якій явно ніхто не живе. Нічого нормального там не буде. Починаючи з того, що хати бувають просто сирі, закінчуючи тим, що дівчина ну явно з відношенням чисто відпрацювати підходить (так, я розумію, це робота, але в такому вигляді дівчині ще менш комфортно і тобі буде так само).
   Я нормально відношусь до того, коли дівчата повертаються з виклику і тебе підбирають (як раз можеш оцінити всіх зверху до низу і зрозуміти хто зовсім не в кондиціях), але квартира має бути жилою. Нехай навіть якийсь там трохи безлад, речі і т.д. (головне щоб ванна була чистою і ліжко).

 • MaxMax911:

  В мене взагалі був випадок, коли був з дівчиною в салоні, не зайшла взагалі ніяк. Потім десь через пару місяців дзвоню на номер (інший), під’їзжаю, мені кажуть, «зараз підійду». І вгадайте хто підходить.
  По салонам які без фото з диспетчерами раджу питати скільки є дівчат на місці і т.д. Якщо кажуть «ми не салон», кажіть «та я вже в вас був». Там вже трохи в розмові зрозумієте чи щось попахує хрєнью чи варто їхати.
  Ну й не знаю хто як, але я завжди обираю не тільки по зовнішності, але й дивлюсь на настрій. Краще я оберу когось, хто може не топ 1 дівчина на селі (яку всі інші до мене явно тягали), але таку, що щиро усміхнена (ну або може під чимось) і налаштована добре працювати, аніж щось дуже гарне, але униле.

 • AxeRage:

  Камради, підкажіть якусь годну елітку

 • Newman:

  Чорновола 16г ЖК Авалон біля Ашана
  Міняє номери постійно теж її (093)307-69-01

 • Hank Moody:

  https://keksik.net/a/gvGr46jjR 0933994447 та ж особа що і в коментах описано. Є ряд доповнень: ебанута наглухо, очевидно що жорстко наркоманить, очі шалені. Є ряд проблем, спецефічні запахи із статевих органів — говорить про проблеми, не обов’язково венера, але відбиває бажання. Бреше, отже може наiбати. Є нормальна контора, про неї писали багато, і індичок повно. Та ж Настя і Anna Rose з’явилася, відпрацюють на всі гроші і без каверз.

Оставить комментарий

Вы должны быть авторизованы, чтобы разместить комментарий.

киевские проститутки
intimok.com
minuet.biz
Индивидуалки Киева
работа массаж
Архивы


xomka.com/kripta - криптовалюта онлайн тут статті