eroimperia    eroimperia     eroimperia     eroimperia

Імя не питав, 24, Львів

фото проститутки отсутствует

повії Львова за 900 грн.
Діло було трохи давніше. Рекламується на укргоу. Подзвонив, озвучила ціну- година 900. Місце в районі вул Любінська (Караджтча, якщо не помиляюся). Квартира на першому поверсі звичайної хрущовки (2 кімнати), трохи підуставша, душ підуставший, рушник не свіжий, кімната теж так собі — розкладний диван з брудним простирадлом.
Жила на той час з подругою (здається навіть була опція ЖМЖ, але така послуга мене не цікавила на той момент) , в другій кімнаті якраз працювала падруга). Зустріла в коротенькому халаті особа достатньо маленького зросту, повнувата, років 25-26. Діваха досить комунікабельна, хохотушка, на тілі присутні кілька татух.
По процесу — сосе непогано, старається, мбр включений. Кароч, пососала, руками одягнула гандон і залізла зверху. Сіськи так непогано виглядають, лапати дає, діваха хоч і не худа. але шкіра ще не дуже збита. Крутив її по всякому, не бикує. Під кінець поставив раком (сподобалося найбільше + за сіськи приємно триматися), жопа така не маленька — так і закінчив.
Пішов в душ помився, сполоснквся хлоркою (завжди ношу з собою)
Особисте враження — мала не сильно дбає про гігієну.
Тому, хоч брав на годину, але на друний захід виріший не йти.
Ще був неприємний момент — вже під час самого процесу дзвінок в двері — видно кліжнт до падруги прийшов. То трохи збентежило і мабуть теж одна з причин, чому випішив на 2 захід не йти.
Швидко одягнувся, сказав їй хай проконтролює чи коридор вільний і свалив))

Загальне враження — хоч діваха досить комунікабельна і привітна — особисто я більше не піду до неї

ВД — 3,5
МИ — 3
МН — 4
КС — 4
АС — нема
МБР — 4
ЦВ — 900

 

4 комментария к записи “Імя не питав, 24, Львів”

 • fansi:

  Я був в неї рік тому приблизно. На Б.Хмельницького. Того дня вона була третя в мене, то я пішов тупо на мінет. Триндить багато — то правда, на той час цицьки були навіть так нічого, та і сосала добре, хоча добивала рукою)) короче, стрімає то, шо вона просто так готова без гуми хуярити мінтік, а то вже херовий знак. через деякий час думав ще раз зайти, але після зідзвону якісь враження хамовиті лишилися, то я не пішов. одноразовий варіант, краще зайти доь Олі) тим більше зараз до Магнуса перебралася)))

 • pepega:

  так як читають по суті тільки коменти в нових темах 😀
  хтось в курсі, що там зараз з індіконторою intim_girlslviv?в тєлєзі фотки є якісь, але анкети дівчат на тому ж релакcльвові всі відключені, тільки 1 номер з 3 спамить на укрго, де одна і та ж чувіха(анкету якої знову ж таки відключили пару днів тому), хоч завжди по 2 мінімум на номері сиділо — вони вже все?чи просто всі дівчата по відпустках, нікому робить?:D

  • fansi:

   на минулому тижні хотів до Лейли зайти, але не встиг — 10 поїхала додому, казала. Попередні дівчата обіцяли повернутися числа 25го березня, а вже і квітень,то я так думаю ротація))))
   ти до речі там когось з дорожчих юзав? Мілана, Лейла?

 • pepega:

  заходив до Лейли, ще як тільки приїхала, але більше з метою взнати, чи не вийде може на роботу її подруга, з якою вони разом були на іншій хаті восени — така темноволоса, мінімально ‘в тілі’, але з хорошими цицьками. Я тоді до них зайшов і саме її вибрав — відпрацювала просто топово, незважаючи на те, що був трохи ужратий 😀 на жаль, та подруга більше не працює(
  а по Лейлі сказати можу хіба що вживу здалась ще худішою, на її реальних фото дуже грамотний пуш-ап бра — в реалі ~1.0, процес більш-менш, но 2000 все-таки забагато.
  Але на ринку зараз якась така печаль, що вибору як такого і нема, «маємо те, що маємо»:D

Оставить комментарий

Вы должны быть авторизованы, чтобы разместить комментарий.

киевские проститутки
intimok.com
minuet.biz
Индивидуалки Киева
Архивы


xomka.com/kripta - криптовалюта онлайн тут статті