eroimperia    eroimperia     eroimperia     eroimperia

контора 0989222929

и так ‘люби друзи» хотів би поділитися з вами враженнями від даної кантори. підозрюю,що вона недавно працюе,бо не бачив раніше того номера.
и так нарив номер на якомусь сайти,зідзвон,питаю які е дівчата сказали по 800 і по 1000.я кажу ого то мабуть якісь дуже гарні.голос в телефони запевняв шо дуже.кажу а по1000 це шо.голос- поки шо тільки одна дівчина юля.фото на нашому сайті.глянув фото ,пробив адрес,поїхав. приїхав на хату,зустріла молоденька фігурова блондинка,був .приемно вражений.з фото співпало 80% бо там нема обличчя. але по типажу дівчинка точно така.подала тапки,спитала «нравлюсь» кажу ну давай пышли. екзкмпляр дійсно достойний для тих хто любить візуально,все ідеальне,струнка,фігурова,супер.розказувала що працювала на стриптизі в Одесі. и так по процесу все було дуже цікаво,майже як з дівчиною чи коханкою.робила все що ій казали в плани стань так.давай так.ніяких я так не люблю и не можу.але просьба камрадів не мучити дівчинку,бо як виявилось вона ше ніде не працювала,тому зовсім не зіпсована.цілувала,обнімала умничка.мучив я її мучив годину,а потим вирішив ше щось потикати.завалялось ше 800сотень,кажу оператору давай шось дешевше ,але таке шоб ледве ноги виніс,бо кажу твою Юлю я затрахав.вона добре є Настя хороша.кажу давай НАСТЮ. через 10хв приїхала Настя.блондинка,висока,2 розмир,десь 25-27рокив.и отут я був вражений годину тупо шаленого сексу без перериву.шалена дівка я поняв смисл фрази сосе як пилесос.настя ти ДІВКА-ВОГОНЬ. Я ДОТРИМАВ СВОЕ СЛОВО РОЗКАЗАТИ ВСЬМУ ЛЬВОВУ.ТИ БОМБА. ВЛАДНАЮ БИЗНЕС ПРИЇДЕШ НА НИЧ.
отже по кантори. в принципі був задоволений,хата чистенька,уютна в центрі.правда ціни трохи луплять,(долар росте)але дівки в них достойні думаю піду ще.

11 комментариев к записи “контора 0989222929”

Оставить комментарий

Вы должны быть авторизованы, чтобы разместить комментарий.

киевские проститутки
intimok.com
minuet.biz
Индивидуалки Киева
Архивы