eroimperia    eroimperia     eroimperia     eroimperia

27, индивидуалки Львова

фото львовской индивидуалки

фото

блеать, телефон обязателен !!! (админ)
Цінова категорія: проститутки Львова за 3000 грн.
Приймає недалеко від Форуму.
Параметри: 70кг, 174см, анкета на релакслвів.
В ціну включено все крім зйомки. Фото вставив таке що найкраще дає поняття про її фігуру.
Шукав якраз когось з дорогої категорї і норм сіськами. Зацікавили фото і послуги.
Подзвонив — підтвердив все що було написано в анкеті, спитав чи можна під’їхати, у відповідь «передвоню за 5хв». Через 10хв ніякого дзвінка, ну думаю напевне оператор якогось салону забула ну і фіг з нею, тим більше замітив нареші вказану в анкеті вагу і подумав що фото фейк. Ще через 5хв передзвонила каже приїжджай, ну я і приїхав. Виявилось ніякого оператора — на телефоні вона, фото реальні, вибачилась за бардак бо проїздом у Львові і тільки в квартиру заїхала. Насправді в квартирі обстановка краще ніж в більшості. Пропонує каву, чай, душ і до діла.

Перший захід був чисто мінет. Видно що в професії вже довго — знає своє діло, глибоко, зі слюнями, яйця. Як кінчаєш не біжить відразу спльовувати а легенько дососує.

В перериві просто лежала збоку, видно що була змучена з дороги. Сказала що як віддихну щоб дав команду. Ну я почав досліджувати її тіло руками. І хоч йшов на сіськи но більшу частину приділив жопі — вона просто шикарна. Коли почав активно працювати пальцями в осовному — почала мокнути, робити мінет, і сама насаджуватись на пальці. Дав команду — обрезинила і приступили до аналу раком. На половину ввійшло легко, далі по наростаючій. Так і приплив з шикарним видом на її жопу. Не виганяє, скільки точно пробув не знаю.

Короткий підсумок: фея не худенька модель і не товста а швидше з круглими формами. Професіонал свого діла, догоджає клієнту.

ВД — 4

МИ — 3+

МН — 5

КС — не було

АС — 4+

МБР — 5-

ЦВ — 3000

4 комментария к записи “27, индивидуалки Львова”

  • Аватар Denisss:

    Хм, забил я этот номер в кексике, появилось несколько объявлений. Что примечательно, все они были из разных городов. Это явный развод! Дабы 100% быть уверенным в своем мнении, позвонил по этому номеру, и система мне сообщила, что у абонента нет денег чтобы принять мой звонок, а если я хочу поговорить с ней за свой счёт, то нужно заплатить 50 грн. Такого изощеренного разводняка я ещё не встречал.
    Так вот теперь возникает вопрос: с кем отдыхал этот комрад? Или раводилы влезли в систему десперо?

  • Аватар molchun:

    Телефон заблочений бо настворювали купу лєвих анкет. Про це був її пост на relaxlviv.com. Там же можна було знайти посилання на nika-love.com де є її актуальний номер. Проводьте більш детальне розслідування перш ніж давати такі пред’яви.

Оставить комментарий

Вы должны быть авторизованы, чтобы разместить комментарий.

киевские проститутки
intimok.com
minuet.biz
Архивы


xomka.com/kripta - криптовалюта онлайн тут статті