eroimperia    eroimperia     eroimperia     eroimperia

Архивы рубрики ‘по Львову’

Настя ,28 , Львів

фото


вул. Шептицьких ( район центру)
Діло було так. Давно на сайті укрго шукав дівчину для фінансових стосунків. Настя приглянулось зразу, реальні фото , я б сказав живі. Але якось завжди руки не доходили подзвонити, але зорі зійшлись. Проїжджав через новий Львів зранку, попав в корок. Так як зараз літо то в кроці  то і робиш що за спідницями і ногами заглядаєш.
Читать далее »

Ольга 30+, Львів

фото проститутки отсутствует

Вітаю шановних камрадів.Було це в минулому місяці. Вкрай захтілося спустити балони) Вирішив не ходити по салонах а знайти інді в телеграм. на каналі комсомолка згодом впало в око одне оголошення
одразу оцінив письмову грамотність — думаю собі якшо пише без помилок мабуть не лярва вокзальна
списалися. 2000 /година без допів і місце далеко від центру (франковський). ну для мене то не проблема
Читать далее »

Алiна, 25, Львiв

фото


Шо скажу. Це дичь взагалi. Локацiя Ашан Чорновола. Фiгурка супер, сама каже шо з Днiпра, 170+/- худа, дуже, губи зробленi, все доволi добре. А все iнше — жахiття! Наiбалово по процессу, з часом прольот. Пiдганя кiнчити и звалити. Ще й обдовбана була, мабуть в життi проблеми, або просто кончена! Курить бацько. Не придiля уваги клiенту, то телефон, то ше кудись.
Читать далее »

Анжеліка 40, Львів

фото


Був в цієї дами рік назад тоді приймала район ц.Анни,хата не погана все чистенько, хлорка в ванній. Вийшов з душа вона вже чекала голенька))) фігурка така як на фото «пишечка» домовився про анал і мбр. Почала з мбру ,мінетик класно робить боець одразу встав резинка і полетіли. Так як йшов за аналом тому одразу вставив в попу, не скажу що сильно роздовбана но і не тугенька, Читать далее »

Віка, 25-30, Львів

фото проститутки отсутствует

Одним словом зайшов у салон на Коперника 9 у Львові, вийшли 3 дівчини і обрав її середнього зрозту з каштановим волоссям.
в сексі лінива, в звичних тільки позах працювала, кинув палку до 20 хв бо запустив музичку на ютубі.
Після того пішов по мився, каже збирайся додому, програма була на годину а вона заявляє що секс був 40 хв, одним словом рахувала все з моменту входу.
Читать далее »

Имя не спрашивал, 28, Львов

фото


Ходил к ней давно, думаю напишу ради инвайта)
Дело было в середине марта, после работы, очень уж захотелось кому то скинуть свой груз)
Зашел на кексик и сразу увидел её объявление, созвон, сказала только минет в защите, цена 500, адрес: парковка Ашана на Чорновола, приехал, перезвонил сказала щас подойдет. Прождал около 10 минут. Внешность как на фото, сели в машину и приступила к делу, обрезинила руками и тут началось самое интересное. Читать далее »

Марта, 34, Львов

фото


Ну що казати, вже дуже давно збирався до цієї пані. Хотів в першу чергу через великі цицьки, ну дуже то велика рідкість у нас щоб була норм форма і розмір.
ну відразу скажу в неї вони аж завеликі)))) як іронічно)
по процесу незнаю як кому ну мені мінет сподобався, можливо через те що я тільки на мінет і прийшов, тобто вона розуміла що прийдеться добивати так)
Читать далее »

Марина, 33, Львів

фото проститутки отсутствует

повії Львова за 1200 грн.
Був в даної особи три рази. Раніше досить часто працювала у Львові. Всі три рази за різними адресами (зараз же побачив оголошення на укрго — працює на виїзд, може тимчасово). Останній раз приймала на Кн. Ольги в районі Карпатбуду. Квартири завжди були досить пристойні, у ванні миючі засоби, хлорка, ніби чистий рушник. Читать далее »

Настя 21. Львів

фото


Знайшов в телеграмі Поспілкувався з оператором, попросив якусь спортивну, мені зразу відповіли в лічку, скинули фото все розказали. Ціну вказали 2500 з апартаментами, був ще доп МБР з закінченням в рот чи на лице + 1500. Погодився, сказали адресу куди підійти, зайшов в підїзд написав що на місці, через хв відкрилися двері. Симпатична брюнетка по фото сходиться, по віку +- теж, висока +- 55 кг, накачені губи, Читать далее »

Улянка, 28 лет, г. Львов

фото


Лянка (Улянка), 28 лет, г. Львов
Район проживания: ул. Ивана Рубчука
Улянку посетил в тот же день, что и Настю. Очень хотелось сопоставить девчонок, о которых так много в интернете говорят. Позвонил. Узнал адрес. Очень долго искал дом, так как Гугл заводил все время не туда. Когда точно попал к нужной двери дома, ещё раз позвонил, чтобы спросить, на какой этаж подыматься, а также в какую квартиру входит.
Читать далее »

киевские проститутки
intimok.com
minuet.biz
Индивидуалки Киева
работа массаж
Архивы


xomka.com/kripta - криптовалюта онлайн тут статті