eroimperia    eroimperia     eroimperia     eroimperia

Архивы рубрики ‘по Львову’

27, индивидуалки Львова

фото львовской индивидуалки

фото

блеать, телефон обязателен !!! (админ)
Цінова категорія: проститутки Львова за 3000 грн.
Приймає недалеко від Форуму.
Параметри: 70кг, 174см, анкета на релакслвів.
В ціну включено все крім зйомки. Фото вставив таке що найкраще дає поняття про її фігуру.
Шукав якраз когось з дорогої категорї і норм сіськами. Зацікавили фото і послуги. Читать далее »

Имя не знаю, 24, Львов

индивидуалка

фото


индивидуалки Львова за 1200 грн
Привет. Мой первый отзыв и первое посещение прасты в принципе ) Был проездом во Львове, приперло сильно и времени было в обрез (встреча со знакомым через час) Нашел эту объяву фото вроде ничего, поехал на вул. Наливайко. Открыла миниатюрная девушка, не симпатичная, но страшной тоже не назовешь. Я бы сказал — «постная». Возраст вполне может быть  и  24, до 30. Читать далее »

индивидуалки Львоваа

фото проститутки отсутствует
кажется номер заканчивается на 773.
ценовая категория : индивидуалки Львова за 1200 грн.
решил посетить даную инди, созвонился по телефону назвала адрес, возле Форума. Квартиру снимает одна, квартира норм, полотенце сухое чистое, гель для душа присутствуют.
Рост инди 155-165, грудь 2, попа маленькая,но симпатичная достаточно, волосы светлые. Можно разговорить. Читать далее »

Львів

фото проститутки отсутствует

індивідуалкі Львова за 1200 гр.
Заходив якось до цієї феї. На вигляд нічого так(і це все).Хата чиста, прибрана район форуму. Почала з мінету, який  був так собі, плавно до сексу на дико скрипучому ліжку..так і приплив. Другий захід ще гірше…Виглядала дуже замучена, казала, що працює весь день, лінива, тупо відпахала гроші і все. Читать далее »

Великі Груди 2, 33,Львів

фото львовской индивидуалки

фото


індивідуалкі Львова за 1000 грн.
Вул.Котлярська
Для любителів великих грудей. В цей раз буду лаконічним.
Класні великі груди попадаються рідко, тому потрібно ловити момент.
Моніторив … замітив щось не ординарне, вирішив зразу провірити.
Подзвонив, оголосили ціну,вулицю, 15 хвилин і я на місці. Прийшов чекаю, дзвоню, говорить по телефону, ще паро гудків кинув, далі зайнято, через хвилин 15 передзвонила, веде в квартиру, все діло відбувалося в мотелі цісар на котлярського.
Читать далее »

28 лет, блонда, индивидуалки Львова

фото


Iндивідуалкі Львова за 1500
Мадам не со Львова, но часто приезжает. Пиарится только на ukrgo. Хата всегда съемная на пару дней. Звонил ей где-то зимой, тогда цена была 2000, сейчас covid, понимаешь ли, и ценопад дошел до 1500.
По телу: фото ее. Высокая, наверно 180, еще любит каблы. Фигура хорошая! Фейс специфичный. Большое разочарование из-за грудей, которые уже пустоваты = (
Читать далее »

Блонда 25 — 30. индивидуалки Львова

фото проститутки отсутствует

індивідуалкі Львова за 1000 грн.
Всем привет.
Пишу первый раз .
Захотелось мне чего то новенького ( салоны приелись ). Откопал на сайте несколько свежих предложений , дай думаю попробую…уж больно заманчивое фото . И так поехал , увидел … но искать другой вариант не было времени… Блонда 155 — 160 максимум (а написано 170 ..брешут ссуки). Результат — там не трогай, Читать далее »

Уляна 30 років, індивідуалкі Львова

фото


індивідуалкі Львова за 1400
місто Львів, вул. Рубчака 21
Квартира в новобуді на вулиці Рубчака. Домовився на годину — 1400 грн. за два закінчення. Все в презервативі.  Сама фея досить симпатична, фігура хороша, груди висячі. В анкеті вказано вік 25, ріст 165. Але на мою думку їй вже в районі 30, а може і більше, ну і зріст точно менше 165, але ж мені не гуляти по вулиці з нею. Стандартно: розрахунок, рушник, душ. Був у ванній якийсь гель, вода тепла в наявності. Читать далее »

Уляна, 25, індивідуалки м. Львів

проститутка фото

фото


місто Львів, вул. Рубчака.
Багато чув і читав про цю персону, часто бачив її оголошення, але якось постійно оминав боком. І ось одного дня вирішив її спробувати. Після третього чи четвертого передзвону, оскільки не брала трубки, домовився про зустріч в неї за 30 хвилин. Приїхавши на місце уточнив адресу. Квартира в новобуді, на дверях кодовий замок. Піднявся ліфтом на потрібний поверх, постояв декілька секунд біля дверей, Читать далее »

Кантора, 25 повії Львів

фото


ценовая категория: повії Львова за 1200 грн.
Вул. Данилишина
» я в своем познании на столько преисполнилса, что я как буто  100 триллионов милиардов лет проживає на трилионах таких же планет……… мне уже етот мир абсолютно понятен………»
Діло було в пятницю ввечері , після 10 вечора, вирішив зганяти і помяти когось, так як ринок монеторю часто розумів, що в такій годині нічого інтересного нема, і тут мені закралась думка, а чому б і не попробувати кантору? (кантора по типу гарем). Читать далее »

киевские проститутки
intimok.com
Архивы


xomka.com/kripta - криптовалюта онлайн тут статті