eroimperia    eroimperia     eroimperia     eroimperia

Ім’я не питав, 33 роки, Тернопіль

фото индивидуалки

фото


Інді із категорії повії Тернополя за 1000грн.
Вже точно не пам’ятаю де знайшов контакт. вона є на УкрГо. Приємний голос відповів мені у телефон. Декілька хвилин розмови, адреса в навігатор і ось я вже під під’їздом. На цій квартирі я вже був раніше але хазяйка була інша http://www.despero.net/?p=33359#more-33359. Отож далі по накатаній: розрахунок, душ і оп я вже в ліжку. Із приємного, мадам теж скакнула у душик.

Декілька слів про саму мадам: 1,6 м, 63кг (я не перевіряв звісно), все як в анкеті. Попка середнього розміру: не дістроф але й не жиробас. Якраз мій калібр. Окремо слід розказати про цицьки. Нє, то не цицьки — то ЦИЦЬКИ. 5 супер повний а то й 6 розмір. При такому об’ємі вони стоячими не можуть бути але на диво не вуха спаніеля. Одним словом кайф, є шо пожмакати. Шкіра дуже ніжна.

Почала вона з легкого масажику. Терлась об мене своїми бідончиками. Загнала мого друга між ними і давай ганяти. Від такого дружбан прийшов в бойовий стан мадам перейшла до міні. Обрезинила рукоротом і давай будоражити. Далі вискочила на верх, трохи поскакала. Але мені щось не зайшло. Почав її крутити. Спочатку раком, потім на живіт. На кінець перевернув на спину і так добіг до фінішу. Враховуючи її вік і професію приємно здивований відсутністю люфтів. Компресія там те що треба.

Сподобалося, що вона не спішила від мене свалювати і вдягатися. Посиділа біля мене доки я відійшов. Приємна і не нав’язлива розмова. Вона дуже привітна. Хто любить дівчат середньої комплекції та ще й з великими цицьками — вам рекомендую спробувати.

ВД — 8/10 (була з немитою головою)

МИ — 8/10 чиста квартира але нічого особливого

МН — 9/10 дуже ніжно все робить

КС — 10 тверда

АС — не передбачено

МБР — не питав, не цікавить

ЦВ — 1000 година (2раза) / 600 пів (разок)

1 комментарий к записи “Ім’я не питав, 33 роки, Тернопіль”

  • Аватар JonyBlaze:

    ну……. 5-6 розмір грудей??? чтоо ))))) братело тут ти трохи пітпиздів. у львові ця дама приймає на шпитальній, за 800 соток.я був в неї два рази. і такими грудьми там і не пахло. я бачив реально 5 розмір і в цієї дами не він)))) це тверда четвірка. а все решта за неї правда.

Оставить комментарий

Вы должны быть авторизованы, чтобы разместить комментарий.

киевские проститутки
intimok.com
minuet.biz
Архивы


xomka.com/kripta - криптовалюта онлайн тут статті