eroimperia    eroimperia     eroimperia     eroimperia

Архивы автора

Великі Груди 2, 33,Львів

фото львовской индивидуалки

фото


індивідуалкі Львова за 1000 грн.
Вул.Котлярська
Для любителів великих грудей. В цей раз буду лаконічним.
Класні великі груди попадаються рідко, тому потрібно ловити момент.
Моніторив … замітив щось не ординарне, вирішив зразу провірити.
Подзвонив, оголосили ціну,вулицю, 15 хвилин і я на місці. Прийшов чекаю, дзвоню, говорить по телефону, ще паро гудків кинув, далі зайнято, через хвилин 15 передзвонила, веде в квартиру, все діло відбувалося в мотелі цісар на котлярського.
Читать далее »

Кантора, 25 повії Львів

фото


ценовая категория: повії Львова за 1200 грн.
Вул. Данилишина
» я в своем познании на столько преисполнилса, что я как буто  100 триллионов милиардов лет проживає на трилионах таких же планет……… мне уже етот мир абсолютно понятен………»
Діло було в пятницю ввечері , після 10 вечора, вирішив зганяти і помяти когось, так як ринок монеторю часто розумів, що в такій годині нічого інтересного нема, і тут мені закралась думка, а чому б і не попробувати кантору? (кантора по типу гарем). Читать далее »

Імя не питаю, 40, Львів

фото


Вул. Джерельна ( новобуд)
Діло Було на Івана-купала, день був прохолодний, вирішив зігрітися)))) зайшов на укр-го — чесно кажучи нічого інтересно та нового. Тут бац, дамочка. Цю даму бачив в оголошення ще давно, не було бажання відвідати, так як фото були прошні, закрадалася думка, марно потраченого часу. Цього разу вирішив провірити, чи дійсно вона. Я любитель дам по старше та з сочними ляхами)))).
Читать далее »

Перса, 38, Львів

фото


ценовая категория: индивидуалки Львова за 800 грн.
Вул.Газова
Діло було декілька днів тому, після худих та молодих, захотілося великих грудей та сочних ляшок))) Звісно після декількох походів до парочки молодих Oversize дам, осадок лишився, але але але)))). Вирішив провіти дану даму. На ринку давно , часто тусить у львові, має подружку — не був, но побачив,  по сусідству виходила, не дуже красива хоть і молода.

Все по стандарту, подзвонив, за пів години підтягнувся, Хата хороша уютна, душ і до діла. Що по дамі — 40+ років я пити дати, на обличчі середнячок, живіт присутнів, ляхи великі, шкіра приєна — доглянута, запах приєний. форма дами тож середнячок, як на її вік. Но основна фішка це Груди. я прийшов на годинку, мнучи ті груди , вони мені так сподобались, що я вирішив залишитися ще на годину)))))))

Пози міняє, не халявить, працює гарно, поспілкуватися можна.

ВД — 6/10

МН — 7/10 стандарт

КС — 8/10 Працює гарно, все мягко))))

Допами не інтересуюсь

ЦВ — 800 година

P.S — Варіант хорогий для любителів помняти груди, а так нічого особливого.

Ярослава, Львів, 20

индивидуалки львов фото

фото


Вул.Легнтовича
Це відгук міг би бути таким ……….
Бревно………..
Кінець
Але подумав паро слів по ділу кину.
Діло було вечірком, подумав заскочу на релакс. Багато чув про цю аля інді, аля кантору за цим номером, тіпа дівчата не дуже опитні но молодді і приємні. ціна питаня 1500, ну думаю заскочу провіру.
Читать далее »

Імя не питав Львів, 30

индивидуалки львова

фото


ценовая категория: индивидуалки Львова за 800 грн.
Чорновола 33
Моральне задоволення чи жорстокий секс по розрахунку? Що приносить більше щастя ?
Останнім часом на укр-го не спостерігав, щоб приїжджали нові жриці древньої професії. Все що на ринку вже відвідане, довелося стріляти в сліпу, внутрішнє чуття говорило “ почекай хтось приїде новенький, інтересний” але природа зазвичай бере верх, і інколи приходиться довольствуватися тим що попадається, і цей раз був такий.
Читать далее »

Ольга вроді?))) 32, Львів

фото львівської повії

фото


цінова категорія: львівські індивідуалкі за 1000 грн.
Центр, Шпитальна
В сонячний день, цього прекрасного карантинного періоду, після походу в магазин, по дорозі до дому, сьорбаюча запашну, смачнющу каву з рукавички та гортаючи укрго вирішив скочити до дівчинки в свому соку)))))) .
Подзвонив  — сказала адресу і я по пік. Зустріла на каблуках в білизні, нічого унікального, нормальна дама 30+ виглядає не погано — по симпатичності — тут діло індивідуальне, Читать далее »

Анічка ) 26, повії Львова

фото львівської повії

фото


ценовая категория: индивидуалки Львова за 1000 грн.
Центр. Вул. Куліша
Здоровя бажаю!!!! Браття Рибаки 🙂
Одного прекрасного, вихідного ранку, поСьорбуючи віскі вирішив прогулятися до Пишної куртизанки, яка б підсолодила цю прекрасну, сонячну днину. 🙂 яка дуже часто мелькала на укрго. Вирішив провірити чи фек чи ні.
Зателефонував — приємний тоненький голосок чую у відповідь, говорить ціну, адресу. Прийшовши — відкрила приєна, маленького росту дівчина.
Читать далее »

киевские проститутки
intimok.com
Архивы


xomka.com/kripta - криптовалюта онлайн тут статті