Юля 26. Львів

0
(0)

Тел.
Проститутки Львов
Раніше відгуків по цій феї не було, хоча в бізнесі у Львові вже років зо три. Так як з хорошими жрицями кохання у Львові дуже сумно, то час від часу навідуюсь до неї.

Піариться то на укргоу, то на релаксі. Заявлений вік 26, реальний, думаю, на десять рочків більший. Тіло, можна сказати, ідеальне: без зайвої ваги, але і не відштовхуюче худа, красивої форми груди 3-4 розміру, суперова попка. Завжди зустрічає в дорогій білизні і на високих каблуках, які не знімає в процесі. На них зріст 175-180 см. Брюнетка, симпатичне личко.
За собою дуже слідкує. Приймає в квартирі навпроти Форуму. Апартаменти розкішні, в спальні всі стіни і стеля в дзеркалах.

Сам процес описувати не буду, мене все влаштовувало. Мбр по замовчуванню, облизує навколо, основний отвір доволі вузький, пози міняє без проблем, правда в де-яких рукою обмежує глибину проникнення, так як боляче. Секс любить, якщо знайти підхід, то веде себе цілком аналогово. За АС не цікавився, не прихильник даної дисципліни.

Один мінус — це ціна, зараз 7000 грн за годину. Так, вона цілком тягне на ВІП, але платити такі гроші курві це прояв неадекватності.
Интим услуги

Для полного просмотра - Авторизуйся

Авторизация I Регистрация

7121

Насколько публикация полезна?

Нажмите на звезду, чтобы оценить!

Средняя оценка 0 / 5. Количество оценок: 0

Оценок пока нет. Поставьте оценку первым.

Сожалеем, что вы поставили низкую оценку!

Позвольте нам стать лучше!

Расскажите, как нам стать лучше?

ПОХОЖАЯ ЗАПИСЬ  Индивидуалки Львова , 8(093)450-36-ХХ

Подписаться
Уведомить о
🔞 ИВАЙТ/РЕГИСТРАЦИЯ

ПИШИТЕ:

📧 ПОЧТА — admin@despero.net

💬 ТЕЛЕГРАМ — @Sitemoderator

киевские проститутки
🗄️ АРХИВ
Не копируй текст! Пиши свой!
4
0
Оставьте комментарий! Напишите, что думаете по поводу статьи.x