Ім’я не запам’яав 25. Салон Львів

5
(1)

Салон по вул. Чорновола
Тел.
Проститутки Львов

Домовився що зайду на класику + анал, скинули фото дівчат, виглядало все не погано. Під’їхав, зайшов в під’їзд, почекав десь 3-5 хв, відкриваються двері, і адміністраторка представляє дівчат, одна кашляє аж заходиться, а друга виглядає як дракон, думаю пора валити, але адмінша каже якщо можу почекати 5 хв то звільниться ще 1. Вирішив почекати, вийшла дівчина, гарна білизна, пристойна фігура, оплата, тапочки, рушник, душ.

Кімната: ліжко і телевізор, на телевізорі кліпи крутяться з музикою, я так думаю щоб заглушувати стони з сусідніх кімнат. Лягли на ліжко, натягла руками презерватив і почала сосати. Мінєт видався на 3 з 5 але було замітно що старається, руками не допомагає. Через декілька хв запропонувала застрибнути зверху, спочатку компресії взагалі не відчув, було таке враження що сильно розбита, але в процесі ці відчуття пройшли, і я досить швидко закінчив.
5-10 хв розмов ні про що, і приступаємо до другого заходу. Мінєт цього разу дуже сподобався, тривав сам процес набагато довше, змінювала пози і все так же без рук.
На другий захід домовились про анал, запропонувала раком, другий захід тривав довше ніж перший, загалом все сподобалось, без запахів і досить туго.
Интим услуги

Для полного просмотра - Авторизуйся


_________
отзывы о проститутках Львов

8108

Насколько публикация полезна?

Нажмите на звезду, чтобы оценить!

Средняя оценка 5 / 5. Количество оценок: 1

Оценок пока нет. Поставьте оценку первым.

Сожалеем, что вы поставили низкую оценку!

КАК НА СЧЕТ ЭТОЙ ?  Салон бордель у Львові. Ксюша

Позвольте нам стать лучше!

Расскажите, как нам стать лучше?

Подписаться
Уведомить о
👤 ВХОД И РЕГИСТРАЦИЯ
киевские проститутки
4
0
Оставьте комментарий! Напишите, что думаете по поводу статьи.x