eroimperia    eroimperia     eroimperia     eroimperia

Типо Яна))) 25, повії Львова

фото


повії Львова за 1600
Була на Шпитальній. Бачу….. щось по львову сумненько, одні і ті самі відгуки, я б казав зняти документал про штатних феЄчок львова))))) або якись челендж влаштувати з ними))))) » хто краще ось в чому питання» )))) Був в цієї феї, пізно ввечері, працює до пізна, вона час від часу приїжджає до львова ,  1600 класика, за допи не питався. Процес стандартний; звінок, забивка стрелки. Приймає на позитиві, перші враження були приємні, доглянута, присутній легесенький животик, в межах допустимих норм, груди не погані, не жувачки, душ і до діла.
Резину вдягала на лежачого, мінет середняк, нема над чим акцентувати уваги, нажаль. Пози міняє охотно, але деякі не любить, бо має малу вагіну і їй боляче, » за її словами» +-. так як вона була не перша за ту ніч, проїхався одним колом, правда з усмішкою на обличі говорила, щоб я закінчував.

ВД — не погана — 7/10 але ціна завишена на 1600 не тяне, як на мене.

МИ — 9/10 — норм

МН — 6/10 ще вчитись треба і треба))

КС 7/10

ЦВ — 1600 — переоцінена

P.S. — 1600  — ? % +-  Але з другої сторони я за минулий рік відвідав 60+ фей і скажу чесно  — штатні феї — в плані, ті котрі тут регулярно працють. = 60-70% — по якості, всі решта варіанти = приїжджі, кантори, індокантори — це все на удачу, але зато різноманіття, за останні два місяці в канторах були не погані екземпояри, на здивування))).  Правда хочу зразу сказати в кантору ( 063*******221) не варто навіть і пхатись —  такий шлак, що просто ппц, з того часу як ця кантора — за цим номером зявилася, я приходив туди 4 рази і всі рази там були такі страшні, добиті, потріпані тьоли, що я просто розвертався і тікав на всі парах))) решта кантор +- на в дачу, можна відвідувати.

11 комментариев к записи “Типо Яна))) 25, повії Львова”

 • Alexsis:

  Не очень понятный отзыв. Коллеги, кто еще посещал данную особу? Опишите плиз!

 • JonyBlaze:

  ))))) розшифровую
  — розділ львівських фей, переповнений відгуками про одних і тих фей,))))
  — для чого писати відгук, про одну і ту ж фею, якщо можна в кратце висловити думку в коментах.
  — щоб провірити, чи є відгук на сайті, про ту чи інщу фею, в пошуку вводиш номер телефону.
  — Ця фея, час від часу працює у львові під цими фото.
  — ціна 1600 грн не оправдана за процес та побачине.
  — P.S — Написано для того, щоб висловити свою думку не в розділі без рубрики, а в розділі львова.

  • Alexsis:

   Товарищ, спасибо за оценку моих умственных способностей, однако я просил мнение тех кто посещал её за последний месяц, ибо отзыв 1 год или 6 месяцев назад, может не отражать текущего состояния ( внешнего вида ибо можно сбухаться, снаркоманится и буквально страхаться до нетоварного вида).

 • Newman:

  >>>Правда хочу зразу сказати в кантору ( 063*******221)
  можна номер повністю щоб не встряти 🙁

  Згідний з JonyBlaze останнім часом у Львові багато приїздших і мені здається навіть приємніші ніж місцеві. До речі, дуже відома і хвальона одеситка зараз часто гостює, але я не був бо пропонує тільки масаж і мінет за 1000.

 • Alexsis:

  Вообще, было бы неплохо, как вариант, иметь на сайте онлан чат под каждым городом. В лохдауне времени на удалёнке много, можно обсудить много, в плоть до найти коллегу для похода в бордели.

 • Wakka:

  Шановний, в які контори порадите зазирнути? І зо там по цінах?

Оставить комментарий

Вы должны быть авторизованы, чтобы разместить комментарий.

киевские проститутки
intimok.com
minuet.biz
Архивы


xomka.com/kripta - криптовалюта онлайн тут статті