eroimperia    eroimperia     eroimperia     eroimperia

Проститутки Львова , Аня/Ира

фото проститутки

львовские индивидуалки

Аня/Ира
тел.
Итак граждане продолжим свой виртуальный вояж по городу Львову . Сегодня у нас так сказать под объектив попадает дама по имени толи Аня толи Ира , из разряда индивидуалки дамочка непротив выпить . Ценовая категория: проститутки за 250 грн. Среди доступных опция анал не присутствует вроде . зато сасет без резинки . ну че еще добавить пару словей гугле типо львовские проститутки , индивидуалки Львова ну или минет без резинки тоже как вариант … ну и напоследок так сказать отзыв о проститутке от камрада senenko_dylin

Якось після нічної гуляеки і купи пропитого бабла, прокинувшись в 12 годині обіду ще не докінця адекватним із спермотоксикозом, вирішив я його спустити, але враховуючи що в кишені залишилось тривень 300, варіантів залишалось не багато. Почав обдзвонювати блядєй, тільки ОЦЯ погодилась зустрітися в такий обідній час та і погрошах я вписувався і на таксі і на трах з хатою. При зідзвоні, по розмові з нею я поняв шо дама з якогось села. Домовився що підїду до Сільпо, шо на Рясне зайду куплю так як вона сказала «чвертку» горівки запити і закусити, і потім вона мені пояснить як до неї пройти. Все це було виконано і я вже біля її дверей. Зайшовши в хату, неозброєним оком я оцінив, савковий ремонт, з незовсім чистою, зйомною квартирою, але не зацим сюди приїхав, стоячи в коридорчику побачив в кімнаті цю фею, яка була в футболці та дешевих каблучках, такі переважно носять 40-50 річні дами. На фейсі дійсно на любітєля, на дупі видно целюліт, ногі такі нічо — це єдине з того букету шо заслуговує найвиої оцінки 3, по розмові старалась бути культурною но це бкло не довго, до випитих перших 100грам водяри!!! Присівши на убітий траходром, вона накрила на «стіл», а точніше якусь доску висотою 20см, і відразу попросила налити, я відмовився з нею випивати так як був чесно кажучи в АХУЇ, незнаючи шо робити, думав чи зможу я ОЦЕ виїбати, чесно кажучи я реально висажувався шось підцепити, навіть мінеральну водичку прийшлось сьорбати з пляшки бо запропоновані нею чашки викликали підозру!!! Але порахуваши скільки я витратив на таксі та бух, а це вже було 90 гривень, я поняв що в мене на руках 210 грн, і НІХУЯ мені кращого несвіть, в цей час. Зціпивши зуби я вирішив якось буду зливати. І так дальше по феї: спочатку вона була стримана врозмові небагато говорила, НО після того як дірябнула 50 грам, і почало нести, із кожною наступною палтахою все більше і більше. Короче фея одним словом РАГУЛІХА така шо я просто про таких чув в анекдотах і приколах, особисто жодного разу неспілкувався з такими і не знав як правильно зними говорити іпро шо, тому старався при можливості просто мовчати. А вона все більше і більше ПИЗДІТИ і ПИЗДІТИ, почала розказувати про якихось своїх чоловіків, дітей, подруг, матом гнути як «сапожнік», сама про себе розказувала яка внеї ідеальна фігура, на шо я з сарказмом «погоджувався», і ледве не заржав, склалось враженя шо вона ненавидить дєвок, вона там якусь свою знайому так ОБХУЮСОСИЛА, шо був в шоці, всі дівчата на планеті уродки по її словах, а вона ну просто ІДЕАЛ КРАСИ, але визнала в собі ОДИН МІНУС)))
як вона сказала: «маю туво трохі цицьки замалі, але то ніц я чула в києві то роблят»
Блін я чуть не заржав її в фейс)))))))))) і таких кумедних фраз було не один десяток, всіх не пригадаєш. Короче парила вона мені мозги от такою фігньою десь 30 хвилин, потім допивши як вона то називає: «чвертку», зняла з себе футболку, і я ітак вже бувши в АХУЇ, ОХУЇВ ше більше: пузо трохи є буфєра максимум 1,5 НО пузо це біьший горб чим груди, бюстхалтер на ній більший на розмір чим її «полушарія» короче розчарування за розчаруванням.
Зняла вона з себе все лишнє, я теж це зробив, попросила рублі я витянув 200 грн говрю білше не дам бо має ще червонєц на маршутку, вона трохи розстроїлась сказала шоб на перший рах нехай буде 200 а от на другий раз шоб знав шо вона бере 250))) Та який там другий раз)))) його 100% не буде — подумав я, але з ухмилкою сказав добре надругий раз буду знати. Посадив її на диван
і говорю: «давай пробуй співати в шкіряний мікрофон»
Вона зразу без роздумів почала ротом і руками до «нього» лізти, на відстані 3 см її рота від мого козака була загальмована моєю рукою за її голову.
Я її говорю: «без нацюцюрника співати в караоке ти не будеш, бо заплюєш апаратуру»
Вона: «ти сі не бій я чиста»
Я з сарказмом: «та я сі не бую, то може я брудний, ти відкі знаєш»
От Комради чесно кажучи БЕЗ ЗАХИСТУ КАТИГОРИЧНО НЕРЕКОМЕНДУЮ туди лізти, короче вона блін закусувала жирним курячими гомілками, як би я не загнав в вану помити руки то вона б ше жирними пальцями залапала мого пеніса, вона навіть незапропонувала мені в душ сходити, але так як я їхав з хати, то приняв контрасний душик шоб роздуплитися з будуна. Стан її «чистоплотності» повірте викликає великі сумніви!!!! От як кажуть люди «курва з обїзної» от відверто кажучи різних употреБЛЯв і некрасавіц також хватало, но ця це сама «грязна» фея яка бачила мій пісюн, не говорячи вже про то шо «я його в ній вигулював».
І так прААцес його було найменше:
Одягла «нацюцюрника» руками і авай цмякати — ТО ПІПЄЦ вона реално покусала мені шляпу, там зубів було більше ніж…… та там ващє були тільки одні зуби, ні галявин не полірувала, яйця не шліфувала ні хрена тупо «як кролиха гризла моркву», взяв її за патла пробував «пробурити довший тунель», та який там хуй!!!! короче це самий отстойний і самий швидкий мінет в мому житті тривалістю не більше 90 секунд точніше сказати подобіє мінєту.
Коли я поняв шо то не її
Я їй говорю: «співати ти не вмієш, слуху в тебе немає, давай будеш пробувати танцявати»
Вона сказала лягай на спину, а сама в туфлях блять запригнула на траходром сіла зверху і давай тіпа замість «танцю», «здавати екзамен з присідання», озвучка 99% цифра, ОЙ-кала, Ай-кала. Я поняв від траху я не торчу, думаю полапаю я її за тітькі, може завидуся, ніхрена не помогло, пробував пальцями по її пісць побігати, тоже не то (доречі галявина в неї некошена, і пілотка не вузька а достатньо розбита).
Десь через 2 хвилини говорю їй: «лягай на хребет будеш приймати уколи», без проблєм перевернулася і почав я її колоти, тут підклячилась цифра, почала между АЙканями, ОЙ-канями, ше говорити «давай, давай їби», шо реально створювало атмосферу «секс з колхозніцею на фермі» через сек 30 каже шо вона вже «всьо» і запиталась чи мені ше довго, я поняв шо мені реально ше довго а може і ніколи,
я їй говорю: «я як твій лікуючий лікар, хочу прописати ще декілка уколів в дупу»
на шо вона мені відповіла: » їби де сі хоче, тільки не в сраку, бо шпріц дуже грубий»
Ну я особо не розстроївся бо то вже чую невперше, до сих пір я ше не знайшов очко під мій хрєн, а взагалі я особо і не парюсь по цьому питанню.
Тоді я кажу: «давай я спущу на тебе»
Вона: «добре, но не на писок, давай на живіт»
Я: «хуй з тобою, давай на живіт»
Зняв скафандер вздрочнув, обкінчав їй пузяку, облегчився, пішов зполуснув пісюна, і сів покурить, вона знов почала бакланити якусь там свою «цьотку», яка їй сказала шо в неї хренова фігура і т.д. потім вона вскочила
і каже: «от сі подиви на мене, але я файна, провда?»,
я говорю: «ну прям мадєль, а чо ти не по подіуму ходиш)))»
Вона подумала шо я серйозно і давай мене замахувати шоб я її пофоткав))) думаю ОК, для звіту фото для патомкоф пригодиться (виложу чуть пізніше ше не перекинув на лаптоп). Випригнула взута на диван і почала в різні пози вставати тіпа «і так мене сфоткай, і давай ше так», короче дура палнєйша.
Пофоткавши її думаю тре попробувати другий раз, може зілью як полагається, на шо вона проморозилась бо через 15 хвилин має прийти інший комрад на процедури. Я подумав можливо то і добре, одягнувся, вона ще раз запропонувала зайти вгості, але я вже виходив з квартири.
І так результати походу на лєво:
Итого (для тех кто в танке – тут ставяццо оценки в цифрах):
ТТХ (тактико-технические характеристики) — 3- — (3 ставлю за ногі, — — за все решту)
КС (классический секс) — 2 (я шей так зависив оцінку, перший раз дрочу сам собі і попадаю на 200 грн + 50 грн за паляну яку я не вживаю)
МН (мин нет) — 0 (то не мінєт, то якись піздєц, шляпу мені покусала, реално побалює, я тепер з тиждень секасу не захочу, а шо пояснити своїй дівчині якшо недай бог побаче, не знаю((( )
Отношение к клиенту — 3 (за то шо посмішила)
ШГ (шеколадный глаз) — —- (мені не дала)
ЦВ(цена вопроса) — 200 грн феї, 50 грн поляна, 40 грн таксі
Пойду ли я еще? НЕДУМАЮЧИ і 0,0000000999999999 СЕКУНДИ ГОВОРЮ ВПЕВНЕНО — НЕПІДУ!!!
І НЕ РЕКОМЕНДУЮ, ХІБА ЩОБ ТУПО ЇЇ НАПОЇТИ І ПОГАТИ З ЇЇ РОЗМОВИ

26 комментариев к записи “Проститутки Львова , Аня/Ира”

Оставить комментарий

Вы должны быть авторизованы, чтобы разместить комментарий.

киевские проститутки
intimok.com
minuet.biz
Индивидуалки Киева
Архивы


xomka.com/kripta - криптовалюта онлайн тут статті