Оля 38. Повії Львів

4.5
(2)

Тел. та
Повія Львів
За двома номерами на кексіку кидає однакові фото. З фотками для обману працює грамотно, вони її, але не відповідають дісності, з часом замінює фотки на нові видно що однакової особи, тому думаєш о реальні, а на ділі плюс 10 кг, складки, жирні ляхи, висячі цицьки, приклав найкращу фотку де вона ніби норм і цицьки ніби не так висять. Вік десь так і є 38.
Спочатку направляла в Шпитальну 10, потім готель кайзер на Котлярська поряд, приймає в маленькому номері, таке враження що з двома різними говорив бо вона картавить. Не розвернуся одразу бо здалека, а потім в халаті не сильно видно різницю з прийнятними фото. Зайшов на мінет за 800 тому вже хєр забив.

По процесу: жах, спішить одразу на вялого натянути гандон, просив ліф зняти вона просто через нього зверху витягла, хотів помацати для початку так вона лабуду чеше що у неї цицьки чутливі і болить а у мене руки холодні (так треба було одразу запрошувати, а щоб я на вулиці чекав, думаю справа не в цьому, тупо якась «а мені не нада») хоча як полапав оцінив що це жировик твердий, такий не приємний, жопа така що і бачити не хочеться не те щоб мацати. Сосе так хірово що це просто дно навіть не сказати що губами водить тупо не відчуваєш нічого, якщо б рукою не піддрочувала постійно так б нічого й не було б, ще коли сосе час від часу так тупо і награно ніби стогне чи повітря захоплює(ааааааагх). Коротше до кінця мінету член нормально так і не встав такий як риба залишився, у мене з цим проблем немає, проблема ця повія. Ходив на мінет за 800, тому не так стльно жаль, усім наполегливо рекомендую не відвідувати, сам жалію. З єдиного плюсу це спілкується досить нормально, хоча орієнтованість на клієнта як я вже казав по цицьках та відсосу відємна.

ПОХОЖАЯ ЗАПИСЬ  Вік приблизно 35, Львів

Інтимні послуги

  • Для полного просмотра - Авторизуйся

   2757

   Насколько публикация полезна?

   Нажмите на звезду, чтобы оценить!

   Средняя оценка 4.5 / 5. Количество оценок: 2

   Оценок пока нет. Поставьте оценку первым.

   Сожалеем, что вы поставили низкую оценку!

   Позвольте нам стать лучше!

   Расскажите, как нам стать лучше?

Подписаться
Уведомить о
🔞 ИВАЙТ/РЕГИСТРАЦИЯ

ПИШИТЕ:

📧 ПОЧТА — admin@despero.net

💬 ТЕЛЕГРАМ — @Sitemoderator

киевские проститутки
🗄️ АРХИВ
Не копируй текст! Пиши свой!
0
Оставьте комментарий! Напишите, что думаете по поводу статьи.x