Даша, індивідуалкі Львова

0
(0)

фото


повії Львова за 2000 грн.
фото в анкеті відповідає
Короче, давно придивлявся до Аліни (білявка з тату нижче живота). Зібрався, а її не було на місці, і не очікувалося, а бажання було. І так домовився з Дашею. Приїхав на місце, живе вона з Аліною на Куліша, напроти Форуму. Так як Аліни не було то в хаті ми були двоє. Ну хата скажемо так на 4 з мінусом, мало місця в ванній. Гаряча вода є, сходив в душ, грошей одразу не питає. Вийшов, запропонувала випити (вино, віскі на вибір), пішов до кімнати. Сказала що буде за хвилину.
Повернулася в одних лише трусиках, одразу повернув її, щоб оцінити ззаду, попка хороша, груди теж не обвислі. Приємні на дотик. Трохи її помнув і відправив на міню. Вдягнула през руко-ротом і приступила. По процесу старається, але видно, що любить халявити (мабуть під клієнта), на що зразу отримала зауваження і почала активніше працювати. Кілька хвилин і почала стягувати труси, сказав, що рано, бо люблю подовше щоб. Далі присіла зверху без змазки, увійшов всередину, нормально по відчуттях, не роздовбана, але і не капець яка компресія, загалом приємно. (Сама туга була Аня, така з Одеси приїздила, в центрі деякий час жила). Ліжко м’яке, сильно не поскаче зверху, тож я розвернув її і дав раком, взяла трохи змазки. Рухається назустріч, стоне трохи награно, але загалом люкс. Активно пропонує пози. Так я ще трохи її пограв і ще  дав в рот, так від міні і закінчив.

Ходжу завжди на півгодини, бо два заходи то не моє.

Тут чітко на любителя, я б сказав. От я читав відгуки по Ярині, такий був налаштований на вогонь, але там мені не зайшло. Тут все зовсім інакше, вроді й типу індіконтора, але по процесу з Дашею по відношенню і роботі можу дати тверду четвірку.

ВД повії — 4,5 – все ж на фото багато макіяжу і т.д., але форми приємні.

МИ — 4-.

МН — 4.

КС — 4.

АС — не питав

МБР — не практикую таке

ЦВ — 1600 за півгодини

Так розумію, після останнього відгуку в неї прайс трохи виріс, година вартує 2000. На півгодини домовилися 1600. Зараз налетять, що я їм планку піднімаю, але торгуватися не звик. Та і вважаю, цифра +/- адекватна. Плюс я не скажу що вона мене випихала. Загалом на тверду палку хвилин 40 ніхто в шию не жене. Ще точно спробую Аліну, але скоріше всього запрошу до себе.

115

Насколько публикация полезна?

Нажмите на звезду, чтобы оценить!

Средняя оценка 0 / 5. Количество оценок: 0

Оценок пока нет. Поставьте оценку первым.

Сожалеем, что вы поставили низкую оценку!

Позвольте нам стать лучше!

Расскажите, как нам стать лучше?

Подписаться
Уведомить о
👤 ВХОД И РЕГИСТРАЦИЯ
киевские проститутки
13
0
Оставьте комментарий! Напишите, что думаете по поводу статьи.x