Рита (нік був Вогник) 29. Повія Харків.

5
(3)

Фото проститутки отсутствует

Тел.

Проститутки Харьков
Проїздом був у рідному місті і захотілось відпочинку. Знайшов дівчину завдяки чату Десперо в тєлєгє. Працює тільки на виїзд (або тоді працювала). Зписалися, домовились про зустріч на пару годин. По приїзду трохи посиділи випили-поговорили, знайшли багато спільних тем і знайомих 🙂 і вирішив домовитись на ніч на що дівчина погодилась.
По процесу можу сказати, що віддається на повну. Єдине, що лякає нездорова худорба дівчини. Фігура сподобається любителям дуже худих, але не низьких дівчат — талію можна двома долонями охопити. Дівчинка легка і тому в позиції вона зверху нею можна вертіти як завгодно.
Почали з МБР. Робить професійно, без зубів і непотрібних зупинок, мені не подобається, коли оброблюють окресності, тому про це попередив. Якби не попереджав, то, думаю, що із цим би не було проблем. Так як не хотів припливати від мінєту, то попросив перейти до основної програми — АС.
Отут я вкотре не пожалкував. Обрезинка рукортом і перша спроба увійти (вона була зверху). Смазки використали багато, але зайти було дуже важко. Охоплення просто неймовірне. Добре працює бедрами і всім тілом. Озвучка скоріше аналогова — процесу віддається повністю. Приплив трошки швидше ніж очікував, але це було просто неймовірно — такого «тиску» навколо єнга не відчував давно. Сподіваюсь, що їй не було боляче :).
Потім поговорили, посиділи поїли-випили і подивившись на годинник зрозумів, що ми протринділи купу часу. Наостанок швидесенько підняла бійця МБР, потім рукортом натягла захист і в позі раком приплив від класики, але вже не так швидко, як від АС. По відчуттям — нормально, не відро, але й не зовсім туга. Озвучка присутня і підмахує активно.

КАК НА СЧЕТ ЭТОЙ ?  Имя не помню 43. Проститутки Харьков

Интим услуги

Для полного просмотра - Авторизуйся


_________
отзывы о проститутках

2479

Насколько публикация полезна?

Нажмите на звезду, чтобы оценить!

Средняя оценка 5 / 5. Количество оценок: 3

Оценок пока нет. Поставьте оценку первым.

Сожалеем, что вы поставили низкую оценку!

Позвольте нам стать лучше!

Расскажите, как нам стать лучше?

Подписаться
Уведомить о
👤 ВХОД И РЕГИСТРАЦИЯ
киевские проститутки
6
0
Оставьте комментарий! Напишите, что думаете по поводу статьи.x