Повії Вінниці. 33+

4
(1)

Тел.
Повія Вінниця

Архітектора Артинова 29
Ціна: 800 за пів години

Вітаю, камради! Цього тижня я поповнив ваші ряди і вперше звернувся до таких послуг. За 23 роки в мене ніякого сексуального контакту з жінками не було, тому я шукав досвідчену професіоналку, яка значно старша за мене, аби вона одразу мене всьому навчила. Так я і натрапив на жінку, про яку зараз пишу цей відгук.
Розмова по телефону склалася добре, вона була набагато приємніша та уважніша ніж повії, з якими я говорив до неї.
Прийшов за її адресою, подзвонив, вона відкрила двері і сказала заходити, це був маленький готель, буквально за кілька кроків була наша кімната (досить комфортна, більшу частину простору займало велике ліжко, була маленька ванна з душем).

Коли зайшли вона запитала чи потрібно мені йти в душ, я сказав що перед зустріччю все зробив, тому ми «перейшли до діла». Пишу в лапках, бо насправді перші 15 хв вона просто розказувала що таке секс, що не треба хвилюватися і навіть згадала історію як в молодості її чоловік проявляв ініціативу і що дівчатам таке дуже подобається… В цьому відчувалася щирість, що вона хвилюється аби мій перший раз пройшов добре, але це не зовсім те, за що я платив.

Після цього монологу вона вимкнула світло, сказала лягти, роздягнутися і сама роздяглась (до цього вона була в білизні) і почала робити мінет. Як ви розумієте, мені не було з чим порівнювати, але це було просто нормально, нічого особливого я не відчув. Після мінету я просто зібрався і пішов. Про свої душевні переживання я не бачу сенсу багато розписувати, тож загалом я не жалкую про цей досвід, але і міг обійтися без нього.

КАК НА СЧЕТ ЭТОЙ ?  Повія Віниця. Женя 35

Інтимні послуги

Для просмотра контактов - Зарегистрируйся


отзывы о проститутках Винницы

4186

Насколько публикация полезна?

Нажмите на звезду, чтобы оценить!

Средняя оценка 4 / 5. Количество оценок: 1

Оценок пока нет. Поставьте оценку первым.

Сожалеем, что вы поставили низкую оценку!

Позвольте нам стать лучше!

Расскажите, как нам стать лучше?

Подписаться
Уведомить о
киевские проститутки
👤 ВХОД И РЕГИСТРАЦИЯ
2
0
Оставьте комментарий! Напишите, что думаете по поводу статьи.x