Аня, 30+, індивідуалки Львова

фото


повії Львова за 2100
Параметри в анкеті вказано вірно — дівчина висока і не худа. Приймає на вулиці Шевченка в новобудові із не поганим ремонтом. Прайс — година класики 2100, МБР +1000. По приїзду розрахувався, отримав рушник і пішов в душ (в душі до речі є всі засоби гігієни). Вийшов із душа — дівчина вже чекала на ліжку і почала роздягатись. На животі є розтяжки, груди висять, тому хто шукає естетичного задоволення, то тут повний прольот.

Почали із МБР — робить добре, бере на всю висоту, також приділяє увагу яйцям. Після нетривалого відсосу перйшли до класики — компресія хороша, сама дівчина активна, охоче міняє пози. Через деякий час приплив, зняла резинку, пішов в душ. Коротка розмова ні про що і захід номер 2 який нічим не відрізнявся від першого.

В підсумку, можу сказати, що фея якісно робить свою справу, але має специфічну фігуру.

ВД індивідуалкі — 3.5/5

МИ — 4/5

МН — 4/5

КС — 4/5

АС — нема

МБР — 4/5 +1000 грн

ЦВ — 2100
_____________
отзывы о проститутках Киева

32 комментария к записи “Аня, 30+, індивідуалки Львова”

 • makc):

  Запросіть в групу «Похід Наліво» @Iammakc7

 • w:

  Запросіть , будь ласка, мене теж в групу «Похід Наліво». @anwaransa

 • w:

  По дівчині цій можу сказати що вона трохи задорога. Настя бере 2000 і виглядає , скажем так, значно прікольніше. В той ж час ця Аня дуже комфортна — кльова квартира, зручна локація якщо ви на авто. Робить все щоб вам сподобалось. Пропонує страпон )) Короче- варто піти для різноманіття)

 • netflix87:

  По Насті доречі взагалі всі відгуки пропали крім одногоhttps://www.despero.net/?p=38704

  • grozebaka:

   Теж зауважив, а чого так?

   • pepega:

    Та бо там автор порозписував, як він її їбав по всякому, і в принципі навряд чи це брехня і тим більше не реклама (вона її не потребує), але ж нахуя такі деталі написувати? Я уявляю як її після того могли заїбати тіпи, які перший чи другий раз в неї, мол я там читав, що ти з тим тіпом так і отак їбалась, давай зі мною тоже, я тоже так хочу. Їй такого щастя точно не треба

  • VizLviv:

   Та от зовсім недавно було два підряд, тільки з такими хвальбами що то явно було видно саморекламу і там і там закинув що про те думаю. Так от вони зникли. Ви коли читаєте опис якоїсь подруги так перш за все подумайте чи може він бути реальним. Думав до неї попробувати заскочити зараз, але щось беруть сумніви що вартує, бо мабуть вона вже зовсім хреново почувається з клієнтурою раз катає два відгуки підряд. Та в них мабуть у всіх з клієнтурою туговато, якщо колись можна було замовити класну молодушку за 40$, сьогодні це 1500грн, то зараз сама дешева, карява 2000, то що ж вони хочуть щоб до них клієнти ломились, та ніколи того не буде, так що як кажеться нехай сидять і сосуть, правда не члєни а чупа-чупси.

 • baltaolek:

  А хтось знає де Оля?

 • netflix87:

  Оля, вийшла заміж і вертатись в професію) вже не збирається.

 • netflix87:

  На рахунок тих цін вони взагалі по охуївали.А той останній відгук, що був про Настю, то взагалі якісь фантазії на тему, типу ії ще то все подобається і т.д.Та там перед ним ще мінімум троє було, якщо то до обіду)

 • netflix87:

  Та не має в них ні в кого роботи,Альона така була, та взагалі свалила, бо клієнтів тупо не було.Хай або ціни ставлять реалістичні, або дійсно будуть хіба чупачупс сосати))

 • netflix87:

  Ще на рахунок цін, зара взагалі ті гламурні що наприїзджали гнуть по 5-8 тис. за годину.Тому так стало, що 2000 це тепер по християнськи) і це просто не адекватно

  • VizLviv:

   Навіть не знаю на що ті гламурні розраховують, бо є такі які хочуть і можуть віддати за дирку 6 8 і більше тисяч але вони їх не шукають по оголошеннях, а їх тихо портьє приводить в номер, або по класиці знімають у відповідних рестораціях, ну ніяк не по оголошеннях, це западло, при таких цінах виключно по рекомендаціях. А що на рахунок Насті, то точно туго з клієнтами, вже навіть по неділях виставляться, раніше такого ніколи в неї не було, та ще якщо народ знає що за останніх 10 — 15 років її пів Львова перетовкло то не думаю що там черга. А то що колись давно в неї було все тіп топ, це не означає що вона зараз вартує 2000, це більше стандартної колись ціни 40 доларів.
   Доречі не так давно писав про одну жирну свинку Свєтік вона же Катрін (працює тільки на виїзд), вона там також в дискусії вступала, писала що дякуючи мені в неї тепер відбою від клієнтів нема і вона мусила підняти ціну до 3500. Так от в неї зараз все так супер що створила на релакс порталі третій акаунт з іншим номером, де стартує з 2000, при чому ще можна домовлятись і туди ж ніби входить мбр та ще є і хата, не звʼзувався з нею але на 200 відсотків впевнений що то вона. Ось що можна сказати про клієнтуру у Львові. До речі з клієнтами у Львові в них було добре тільки зимою, у них в той період тут чутлі не сльот був, але ніяк не літом.

   • baltaolek:

    Та по оголошення по 4000 дірка. І є різні в тих канторах. Але дівчата собі трохи гонять. І ще і Львів їдуть з цілої країни. І якість їх теж дуже різна.

 • netflix87:

  Та в такий час нівкого з них не може бути черги, перше ціни високі, подруге багато просто нікуди не виходять лишній раз, вже не кажу про те скільки народу призвали.Одна казала що клієнтів просто не має… майже всі постійні питали чи може приїхати або просто в пусту платила за подобову хату, тому зараз не працює

 • esculab69:

  Запросіть в групу «Похід Наліво» @teran_007

 • jssnow1985:

  щось якось глухо останнім часом.
  Може хто був у мілфи за номером 0501322092?
  Постійно рекламується всюди, але оперативно тре оголошення (щоб не залишили негативних коментів…?!)

 • netflix87:

  Там навіть ссилки на Кексік не має, вже видалено.Цікаво глянути.

 • user:

  Запросіть в групу «Похід Наліво» -@lucmits

 • win2572:

  Запросіть в групу «Похід наліво» @Huh

Оставить комментарий

Вы должны быть авторизованы, чтобы разместить комментарий.

киевские проститутки
аренда Киев
Свежие комментарии
Архивы